Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bocsi a személyes jellegű...

Bocsi a személyes jellegű intim kérdésért - mióta megszületett a babátok mennyit vagytok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés
Azok válaszát is várnám, akik nagyon keveset vannak együtt. Soha nem a szex volt fontos az életünkben, így terhesség előtt sem vittük túlzásba (mondhatni egy szinglinek többször volt mint néha nálunk). A férjem szeret és tudom, hogy nem csalna meg, de "úgy" mégsem sokat vagyunk együtt, mondhatni szinte alig.
2009. nov. 26. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez valószínű egyéniségtől függ. Nekünk a terhesség előtt is nagyon fontos volt a szex (is), a terhesség alatt is és utána is. Legalább heti 3-4 alkalom nélkül mindketten rosszul érezzük magunkat.
2009. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Már nyolc hónapja,hogy szültem és valahogy nem tudom úgy kívánni a párom mint előtte. Remélem ez majd csak meg változik.
2009. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt teherbe estem, elég aktívak voltunk (sőt!!), a terhesség alatt nem esett jól, aztán féltem. Jövő héten lesz 1 éves a kisfiam és kb 2-3 havonta van valami. Ez az én hibám, csak még nem igazán jöttem rá, hogy miért nem kívánom már a szexet úgy, mint régen... :(
2009. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos mi is nagyon ritkán vagyunk együtt.8hónapja szültem,de a tiz ujjamon megtudom számolni hányszor voltunk együtt.Egyszerüen én nem igénylem.Persze az a pár együttlét is ugy jött össze,hogy összeszedtem magam,a párom miatt.Arra gondolok,talán ha majd ujra nönek érzem magam.Kicsi felesleg van rajtam,szoptatok és nem érzem magam szexinek,tejes poloimat látva.Remélem átmenet.A párom megértő,most egyedül a kislányunkra koncentrálunk,neki jo legyen.Majd ha már nem szopik,jön a fogyókura,talán ha vissza kapom a testem,jobb lesz.
2009. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

mi szülés előtt nagyon aktívak voltunk, még a szülés előtti napokban is sokat szeretkeztünk

most 8 hós a fiam, alkalom lenne, de én szülés óta egyáltalán nem kívánom a szexet :( azért hetente 1-2x együtt vagyunk, mert a férjem imád és kíván, de nekem nem hiányozna az sem, ha egyáltalán nem lenne semmi

2009. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Mi imádjuk, hát kb 2 naponta. Most 3 hónapos a lányunk.
2009. nov. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel énis igy vagyok a mai napig,pedig az én babám 16hos.Nem tudom "rendbe jövök e" még ezen a téren,de kétlem:( Pedig szeretem a férjem és ö is engem.Jolenne már végre tudni mi okozza ezt ennyi nönél!!!!
2009. nov. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy héten kb 5 alkalommal.Még terhes voltam a vége fele nem volt sokszor.De ehhez hozzá kell tennem,hogy a párom egy szexmániás... :)
2009. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

engem jobban érdekel a szex, mint a terhesség előtt.

de ennek vszínű más oka van...

kb. hetente egyszer-kétszer van

2009. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam gondok jelentkeztek a terhességem 3. hónapjában, uh. az orvos nem javasolta az együttlétet. Szülés után én paráztam tőle, uh. vártunk majdnem 3 hónapot, de azóta sem visszük túlzásba. A kicsim eléggé aktív gyerek és sok törődést igényel, ráadásul elég "hisztis", akaratos, uh. estére örülök, hogy ledőlhetek aludni mikor elalszik. Mi megbeszéltük, így nincs gond belőle.
2009. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!