Hogy hallgattasam el?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy zenelo bilit..nem a fp-osat hanem egy olcso fajtat..ment is minden rendben..de kb egy oraja zenel..kimostam..szarazra toroltem hajszaritoval szaritottam..de meg mindig csipg..vinnyog..nincs csavar hogy kivegyem az elemet..mi a teendő? Utottem..foldhoz vagtam de semmi..vki jart mar igy?
2014. jan. 3. 17:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy telefon volt így, szét ütöttem kalapáccsal, 2 óra után.
2014. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is max. a szétverés lehet megoldás, de köszönöm, hogy felvidítottál. Totál magam alatt voltam, de ahogy megjelenik előttem a kép, hogy szenvedsz a bili elhallgattatásával, jó kedvre derített. :-) Köszönöm, erre most nagyon szükségem volt.
2014. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
én is jót nevettem ahogy elképzeltem a jelenetet... :))) 1-es tanácsát fogadd meg... :)
2014. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van, azóta nem szól, hogy nyáron víz érte az alsó felét is, ahol gondolom az elem van.

Igaz slaggal... :)

Szóval lehet, ha víz alá nyomod a másik oldalát is, akkor elhallgat.

2014. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

No akkor sok értelme volt a zenélő bilinek. ;)

Amúgy a víz a megoldás, hogy ott érje ahol az elem van vagy kirakod az udvarra és lemerül reggelre....

2014. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Meg mindig zenel.. szetverni nem szeretnem mert 3 eves a fiam es eddig nem volt hajlando egy bilit se egy wc szukitot se hasznalni..es ennek meg ugy orul..ma elso napos a szobatisztasaggal es balesetmentes volt. Annyira orul neki hogy zenel..ha tonkreteszem lehet elmulik a varazsereje:) annyira utalok mar pelenkat cserelni..ha kibirom reggelig hogy nem verem szet akkor vissza viszem..ez eleg paraszt dolog..biztos neznek hogy viszek egy hasznalt bilit..de akkor is..mar annyira vartam hogy eldobja a pelenkat.. amugy kepzeljetek el hogy a happy birth's day zene dallama szol..azthiszem nem lesz mar soha olyan szulinapom hogy ne a bili jusson eszembe.. leragasztoztam alul..ez k8csit tompit rajta..beraktam egy zacskoba..plusz egy dobozba..es igy a wc-be..de meg mindig hallom basszus!!!:-)
2014. jan. 3. 19:15
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
jajj szegény :DD verd szét... és a kicsinek mond meg hogy holnap együtt választjátok ki a következő bilit... szerintem nem lesz gond a további szobatisztasággal sem :) "3"
2014. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
:D :D :D
2014. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Meg mindig zenel.. szetverni nem szeretnem mert 3 eves a fiam es eddig nem volt hajlando egy bilit se egy wc szukitot se hasznalni..es ennek meg ugy orul..ma elso napos a szobatisztasaggal es balesetmentes volt. Annyira orul neki hogy zenel..ha tonkreteszem lehet elmulik a varazsereje:) annyira utalok mar pelenkat cserelni..ha kibirom reggelig hogy nem verem szet akkor vissza viszem..ez eleg paraszt dolog..biztos neznek hogy viszek egy hasznalt bilit..de akkor is..mar annyira vartam hogy eldobja a pelenkat.. amugy kepzeljetek el hogy a happy birth's day zene dallama szol..azthiszem nem lesz mar soha olyan szulinapom hogy ne a bili jusson eszembe.. leragasztoztam alul..ez k8csit tompit rajta..beraktam egy zacskoba..plusz egy dobozba..es igy a wc-be..de meg mindig hallom basszus!!!:-)
2014. jan. 3. 20:14
 10/23 A kérdező kommentje:
Irtam uj kommentet erre megint az elozot irta ki..ez nem az en napom:) minden ismetlodik ma..
2014. jan. 3. 20:16
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!