Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek tényleg nem szép, égő...

Ezek tényleg nem szép, égő nevek? Nekem nagyon tetszenek és szerintem nem is annyira felkapottak. Nem várok gyereket, csak kíváncsiságból kérdezem.

Figyelt kérdés
Ármin, Áron, Erik, Ezékiel, Jeremiás, Levente, Sámuel, Zakariás
2014. jan. 4. 22:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Teljesen jók a bibliai nevek (is), szerintem ezek még csak nem is furák, hangzásra ismerős, csak viselt névként ritka. A Jeremiás különösen tetszik.
2014. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az Ezékiel,és Jeremiás kilőve,a többi vállalható.

Persze nem nálunk,mert én kizárólag magyar neveket adtam,és adnék.A férjem pedig nem ad "zsidó" neveket:(

2014. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nekem jobban tetszenek a zsidó nevek, mint a magyarok. Kár, hogy ezt az országban nem igazán tolerálják.

2014. jan. 7. 13:12
 14/17 anonim ***** válasza:
Jaj azért az Anna, Ádám, Dávid, Éva, Eszter, Mária neveknél senki sem szól, hogy ugyan olyan zsidó név mint a Sámuel
2014. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Már bocsika de az Ármin, nem zsidó név... :)
2014. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyik sem égő szerintem, csak némelyik fura pl. Ezékiel, Jeremiás, Sámuel és Zakariás. Az Ármin, Áron és Erik teljesen jók.
2015. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát ...

Nálunk az Árok az Erik és a Levente eléggé felkapott a suliban..

2020. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!