Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyermek van intenzív...

Hány gyermek van intenzív osztályon más miatt (nem H1n1) a Szent László kórházban?

Figyelt kérdés

Csak felmerült bennem a kérdés. Mert olvastam hogy 7 gyermek van intenzív osztályon H1N1 miatt. Más miatt hány pl. így ebben az intézményben?


Lehet tudni, hogy szegény gyermekek egészségesek voltak a vírus előtt? Kívánom, hogy minél hamarabb gyógyuljanak meg, nagyon szorítok, hogy holnap reggel azt olvasom, hogy stabil mindegyik kisgyermek állapota, jövő héten pedig, hogy hazaengedték őket.


2009. dec. 4. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést...
2009. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már bennem is felmerűlt...

Értem a kérdésed!

2009. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy ha van 7 H1N1-es kis beteg, van-e még más betegség, ami miatt önmagában ennyi kis beteg gyermek van intenzív osztályon? Mert amúgy ha több, mint 7-en, de mindegyik más miatt, akkor azért még sem lenne bölcs dolog félvállról venni ezt a vírust.

Értelmeznéd a kérdést?

2009. dec. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az én ismerősöm babája bekerült az intenzivre virus miatt, de azt mondtak ez nem h1n1.
2009. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na,bumm!(utolsó)
2009. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lényegében arra lennék kíváncsi, hogy egy adott kórházban, összesen hány gyermek van intenzív osztályon , és ebből mennyi a H1n1 miatt. A vírus veszélyességét szeretném megérteni, és felmérni. Természetesen tudom, hogy bármit nézhetünk, ha a saját gyermekünk pont az az akár egy is esetleg. Csak a kockázat nagyságát szeretném megérteni.

Mert tudom, hogy évente többen halnak meg más fertőző betegségekben, pl. agyhártyagyulladás, stb. Tudom, hogy az pl. nem járvány, ami megfertőzhet nagyon sok embert egyszerre.

2009. dec. 4. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!