Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet ennek következménye ha...

Lehet ennek következménye ha 21 éves koromra 4 szer kellett alkalmaznom 72 órás tablettát?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Lehet, mert teljesen felborítja a hormonháztartásod.
2014. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném. De tanulj meg NORMÁLISAN védekezni!
2014. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 szor helytelen gumi használat miatt történt(kiszakadt), egyszer meg nem volt benne biztos a párom hogy mikor kivette már elment.
2014. jan. 29. 16:47
 4/8 A kérdező kommentje:

Úgy értettem egyébként hogy a később a gyerek vállalásnál...?

Egyébként évi egyszer történt ez meg.

2014. jan. 29. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nőgyógyászt kèrdezz mert itt a laikusok nem hinném hogy pontosan válaszolni tudnának... Valamint irassàl fel vele fogamzásgátlót, ha van barátod és aktív a szexuális életed ez lenne a logikus és biztonságos megoldás...
2014. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak félek a fogamzásgátlótól, egy részt feledékeny vagyok de a legfőbb okom az hogy félek az elhízástól! Többen vannak az ismerőseim között akik elhíztak.
2014. jan. 29. 17:00
 7/8 anonim ***** válasza:
ez a hizás nem igaz hidd el az nem attól volt. viszont a 72 órástól elhizhatsz mivel oylan komoly károkat okozhat a hormon háztartásodban hogy gyógyzseres kezelés kell hozzá de elöfordul az is hogy oylan pajzsmirigy betegséget okoz ami után életed végéig kell rá gyógyszer. nem játék ez. használj hüvelygyűrűt azt nem felejted el.
2014. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1félévben max 1et lehet bevenni
2014. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!