Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bababarát szállodák, de...

Bababarát szállodák, de melyik? Ajánlanátok jókat?

Figyelt kérdés

Fél éves gyermekemmel és a Férjemmel elutaznánk valami wellness szállodába, de nem találok igazán bababarátot. Tudnátok ajánlani valami jó helyet, ahol néha a babára is tudnak vigyázni?

Köszönöm előre is!


2014. febr. 7. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

www.kolping.hotel.hu/


Mi ide készülünk 5hónapos babával.

2014. febr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erről tegnap olvastam sok jót:

[link]

2014. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Bababarát és jó, de azt nem tudom, hogy a babára vigyáznak-e. Én meg lennék lepődve, ha ilyen picit vállalnának, de ha találsz ilyet, akkor írd már meg légyszíves.

2014. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a Kolping hotelben voltunk egy 9 hónapossal, és egy 2 évessel... ennél bababarátabb szálloda szerintem nem létezik, tényleg minden, de minden adott a szuper kikapcsolódáshoz! Mondjuk ilyen pici babára itt sem vigyáznak, de azért ha belegondolsz , ez értehő... őszintén én akkor sem adtam volna le a picit, ha vállalták volna, ő még melletted van jó helyen! Van bölcsi, és ovi is, de csak 1 év feletti gyerkőcöt lehet ott hagyni. Ettől függetlenül tényleg nagyon jó , ha már hozzátápláltok szuper ételeket csinálnak, ha kell külön kérésre. Ha vabn kérdésed írj nyugodtan!
2014. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!