Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig viselnétek ezt el?

Meddig viselnétek ezt el?

Figyelt kérdés

A párom ha van egy kis szabadideje állandóan horgászni megy. Például ma nem kellett mennie dolgozni, szakad az eső, és ő kiment most is horgászni.

Ez már beteges ugye? :-)

5 hónapos a kisfiunk és inkább kimegy mint hogy a fiával foglalkozzon.

Nem tudom meddig bírom még.


2009. dec. 8. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom hogy nem könnyű mert az én férjemnek is van egy idióta hobbija ami miatt állandóan piszkálom. Aztán mikor az agyára megy akkor változtat, én elég nagy lelkiismeret furdalást tudok neki csinálni azzal ha hozzá vágom hogy inkább a szarjait bütyköli minthogy a lányával legyen...Nekem eddig még csak ez vált be, igaz ha bármi van vagy ha bármire megkérem akkor rögtön segít, a gyerekkel is mindent megtesz, de nekem szörnyen rosszul esik amikor fent van a lányunk és inkább ki megy a garázsba.
2009. dec. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én fognám magam, és lelépnék, mikor kezd összepakolni, h megy, és elmennék vásárolni stb...
2009. dec. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mennék én is, de egy 5 hónapos gyereket hova vigyek ilyen időben? Egyébként imádja a picit, és a gyerek is őt...
2009. dec. 8. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Esőben jobban harapnak a halak... :D

Szerintem ez természetes, neki is kell egy kis szabadság...

előbb-utóbb úgyis megunja.

Ha ez a kapcsolat és a gyerek hátrányára válik érdemes vele megbeszélni. De ne aggódj, hamarosan jobb idő lesz, és mehettek vele ti is. Még mindig jobb, h horgászik, mintha pl kocsmába jár! Legalább lesz finom vacsi, ha hazaér. És még spóroltok is. :)

2009. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, én úgy gondoltam, h a gyereket otthagyod neki:)
2009. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valamiért menekül...biztos, hogy otthon olyan jó neki? Az öthónapossal öt hónapja törődsz...és a férjeddel??? Csak őrá mikor szánsz időt? Nem mint apára, hanem mint férfira, és nem mint anya, hanem mint nő! Ha minden OK, és megteszel mindent, mégis ilyen, akkor sürgősen válj el, mert a horgászat csúnya betegség, nem múlik el soha....
2009. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!