Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szulok! Ha egyedul vagytok...

Szulok! Ha egyedul vagytok otthon, ti bele szoktatok nezni kamasz gyerekeitek iroasztalfiokjaiba?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 19:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ez akarja a másik fél szemszögét bemutatni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2014. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nincs gyerekem, de azt el tudom mondani, nálunk hogy van/volt: én mindig is nyugodtan az asztalomon hagyhattam mindent, legyen az privát levél, napló, bármi. Senki soha nem olvasott bele. Még akkor sem, ha nyitva volt.

Ez nálunk alap. Ugyanezt megadom persze én is nekik.

2014. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
26%
Én csak a dolog másik feléről tudok beszámolni. Nekem apukám nézett bele a dolgaimba, olvasta el a naplómat. Akkoriban irtó dühös voltam miatta, de ma már tudom, hogy csak féltett.
2014. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%

A lányom már felnőtt, és nem is él velünk, de soha nem néztem bele a személyes dolgaiba. Az íróasztal fiókba hiába is néztem volna, tele volt a számítógépe telepítő lemezeivel, tartalék egérrel, fülhallgatókkal, film DVD-kkel, stb. Semmi olyan dolog nem volt ott, ami számomra érdekes lett volna. A fontos dolgait elmondása szerint úgyis mindig magánál tartotta, a táskájában. Tényleg mindig hatalmas táskákkal járt és még a mai napig is azzal jár, amiben benne van a fél ház. Van több szekrény is a szobájában, de egyikben sem kutakodtam soha. Ennek ellenére mindben tudom, hogy mi van. Nem is tudom, mit kellett volna keresnem. Nagyon jó kapcsolatunk volt, mindent meg tudtunk beszélni. Tudtam a pasiügyeiről, arról, hogy elvesztette a szüzességét, vettem neki néha óvszert is, később fogamzásgátlót. Inni néha ivott a barátaival, dohányozni nem dohányzott, drogozni szintén, így ezeket se találhattam volna meg a szobájában.


Mindig is úgy gondoltam, hogy egy szülőnek a saját szegénységi bizonyítványa, ha nem tud egy jó kapcsolatot kialakítani a gyerekével, és inkább kutakodni, nyomozni kezd, hogy megtudja egyáltalán azt, kik a barátai, mert a gyerek még azt sem mondja el magától.

2014. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Anyám rendszesen átkutatta a dolgaimat, elolvasta a naplómat, levelezéseimet, minden. Ma már csak nevetségesnek tartom ezt a viselkedését, de akkoriban annyira bántott, amikor erre rájöttem, hogy bosszúból én meg jól beleolvastam az sms-eibe. Hát amit én ott találtam... no, azóta se nézek bele senkinek semmijébe, olyan tiszteletben tartom a magánszférát, hogy csak na. Legalább erre jó volt az a régi galiba.
2014. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
persze, simán lenyúlom a számológépét, ha az enyém nem találom, vagy elfogy a rotringhegyem, neki meg tudom, hogy van. de nem kutakodás céljából... ha találnék is kersés közben levelet, bármit, sosem nézném meg. 17 éves a lányom.
2014. febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda problémák vannak.
2014. febr. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
6%
Én igen. Lehet lepontozni. Intim-szféra ide vagy oda, az én felelősségem az egész élete. Akik annyira hangoztatják, hogy ilyen meg olyan őszinte a gyereke, általában azok szoktak a legnagyobbat koppanni.
2014. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 acelsziv ***** válasza:
81%

Utolsónak és a többi hozzá hasonlónak:

Lehet papolni felelősségről, de valójában azt akarjátok valahogy foltozgatni, hogy szülőként totális csődtömeg vagytok.

A gyerekbe felelősséget kell nevelni és nem fog semmi olyat csinálni, ami miatt aggódnotok kellene.

Ti ebben kudarcot vallottatok.

És, ha a gyerek rájön a szitura? Arról fog menni a nyavalygás, hogy "nem bízik bennem a gyerekem"


Undorítóak vagytok.

2014. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
32 eves vagyok, ferjjel, ket gyerekkel, de anyam ha nalunk van es veletlenul ugy hagyom a facebookot meg most is elolvassa a leveleimet...
2014. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!