Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek baba előtt...

Anyukák, akiknek baba előtt műkörmük volt és leszedették a baba érkezésével, mikor csináltattok újra, mennyi idős volt a gyerkőc?!

Figyelt kérdés
Már koraterhesen leszedettem, mert akkor kifejezetten zavart. 2 éves lesz a lányom, és most, hogy lassan visszetérek a munka világába, újra szerettem volna szép lenni ilyen téren is. Mivel már nagyon régen nem volt még lakkozva sem a körmöm, nagyon erősek és egészségesek lettem, úgyhogy gondoltam, hogy géllakkot használok majd. De úgy látom nem jött be. Csúnyán berepedezik, ahogy hajlik a körmeim széle, párszor már a körmöm is betört, javítgatni kell állandóan, szóval kicsit többet vártam tőle...nem is kicsit. Úgyhogy megint a műkörmön gondolkodom, de nem is nagyon emlékszem már, hogy milyen volt vele az élet. Nem okoz gondot a gyerkőc körül?! Tudom már nem baba a lányom, de azért kicsit zavarna, ha nem menne minden úgy, ahogy eddig...

2014. febr. 27. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha már szobatiszta akkor csináltass körmöket. Addig szerintem ne.


2 gyermekes anya

2014. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát még pelusos... :(
2014. febr. 27. 15:14
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Most biztos jól le leszek pontozva :)

A második terhességem alatt rakattam fel újra műkörmöt.

És az újszülöttett is tökéletesen el tudtam látni műkörömmel.

Egy 2 évesnél nem létezik, hogy bármiben akadályozzon.

2014. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A pelenkázás: Ha a sima körmöd sincs tőből levágva, az alá pont ugyanúgy bemegy a popsikrém, mint a műköröm alá. Ha ez aggaszt: semmi különbség nincs.
2014. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhesség alatt, majd utána is műkörmöm volt. Az égvilágon semmiben nem akadályozott sosem.
2014. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Soha nem volt műkörmöm, de szerintem nyugodtan csináltass, nem kell annak félméteresnek lenni!

Csináltass egy szolidabb méretűt; az én körmöm is általában kb fél centi (néha nagyobb is kicsit) és semmiben nem zavar. Műkörömből is lehet ilyen "kisebbet" csináltatni.

2014. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam a

használhatóságot illetően, de még mindig bizonytalan vagyok, hogy újra műkörmöt akarok-e, de valamit muszáj lépnem, mert ez nem tartható.


Szóval, ha esetleg ha valaki ért közületek hozzá, ezt a kérdést is én írtam ki, szintén ezzel kapcsolatosan:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2014. febr. 27. 17:19
 8/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok (akinek nem volt műkörme) azért ideírok, mert amúgy nem értek hozzá, ezért nem akarom azt a kérdést is szétoffolni :D.


Ismerősömnek tudtommal ilyen géllakja volt, nem műkörme, de összesen egyszer láttam, hogy lejött neki, amúgy tök szépek voltak a körmei mindig és kb havonta járt csináltatni, szóval nem hiszem, hogy ez természetes lenne....


(de lehet, hogy tévedek és műköröm volt, passz)

2014. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 éve van műkörmöm, a 3. babámat várom most 22 hetesen és még fent van. Fent volt az első 2 babánál is, csak az utolsó hetekben szedtem le és kb 2 hósak voltak amikor visszaraktam őket. Most sem lesz másképp. Amúgy semmiben nem zavartak. Én műkörmös vagyok, igaz most a gyerekek mellett nem nagyon dolgozok de ismerősnek még csinálok. A gél lakk alatt nem szabad nagyon megreszelni a körömlemezt csak elmattítani és géppel meg pláne nem szabad leszedni!!! Csak leoldani ha olyan a géllakk vagy lereszelni kézi reszelővel és finoman. Szerintem menj el egy másik körmöshöz! Én akinek eddig csináltam annak 1 hónapig fenn volt legalább, de 3 hétig biztos.
2014. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9-es válaszoló, nagyon köszönöm a segítséged!


Hát a váltást már egyébként is régóta fontolgattam, mert vannak fura dolgai a nőnek, de emiatt nagyon dühös vagyok, hogy tönkre tette a körmeimet!! Egyre inkább azt látom, hogy arra megy, hogy minél hamarabb végezzen és egyébként tele van egész nap, mert relatíve jó árban van Bp-i viszonylatban. És még pár éve ő köpködött egy körmöst, hogy az lereszelte a gél lakkot az ő egyik új vendége körméről korábban, és hogy azt nem szabad, ott fényezte magát...erre tessék...


Annyit kérdezhetek tőled még, hogy szerinted most mit csináljak? Az új körmös oldja le és pihentessük, növesszük le ezt a sz*rrá ment körmöt, vagy normálisan leoldva és megcsinálva szépen lehet gél lakkozni és helyre jön, lenő alatta. Vagy épített köröm?!

Te melyiket javasolnád inkább?!

Nagyon szomorú vagyok miatta :(

2014. febr. 27. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!