Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a babakocs...

Mit gondoltok erről a babakocsiról? Ezt szeretnénk megvenni. Használt valaki ilyet? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

[link]


ugyan ez, csak zöldbe, de még a szín változhat.


2009. dec. 12. 06:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
én azt gondolom hogy sznobizmus 200e ftot kiadni egy babakocsira. gondolod te leszel a császár az utcán ettől?
2009. dec. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

szia! Jól néz ki,de menj be a brendonba,és probáld ki,h könnyen fordul-e,könnyű-e megemelni a egész babakocsit,a mózeskosara milyen nagy. Meg a kerekei milyenek,tudsz-e velük döcögösebb uton is könnyebben menni. Ezért jobb a nagyobb kerekűek,azokkal simán lehet venni az akadályokat, a kiskerekűek könnyen megakadnak egy-egy járda hibánál is.

Nekem nincs ilyen,de így ránézésre tetszik.

2009. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

Nem hiszem, hogy sok embernek volna itt (vagy máshol) egy 200 e Ft-os babakocsiról tényleges tapasztalata.

Nem venném meg.

Az ára miatt főként.

Ugyanakkor ennyi pénzért elvárnám egy kocsitól, hogy fordítható legyen a tolókarja, ne legyen ilyen őrült nehéz, és min. 20 kg legyen a terhelhetősége.

80-100 ezerért már kaphatsz ennél százszor jobb kocsit!

Nekem nagy álmom volt az Espiro Vector, nem ilyen drága, és extra könnyű!

2009. dec. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit szánnék rá, nem ezt venném!
2009. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
De jó akinek ennyi pénze van
2009. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
[link] Mi ezt használjuk és nagyon jo.Mikor kisebb volt bergon babakocsit,amiben kényelmesen elfért,nem kellett neki,hordozoban,mozeskosárban nyomorogni.És ami fura az utcán sokan megszolitottak,hogy végre valaki aki normális babakocsiban tolja a gyerekét.Nekem ezért nem szimpatikusak ezek.Barátnőméknek hasonlo van.Be van öltöztetve a gyerek és csak nyomorog benne.Nem bántani akartalak ezzel,csak nekem ez a véleményem.
2009. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi tavaly 50 ezerért evttün k graco Ts-est, csak mózes nincs hozzá. De szerintem ugyanaz a Brebdonba lett volbna vagy 100000.

Egyrészt a Brendon egy igazán lehózós hely, másrészt 100 ezret kiadni egy babkocsiért, még ha van is rá pénz, akkor is pazarlás.

Annyi pénzből inkább elutaznék valahova.

2009. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%
Én csak az első válaszolónak szeretnék válaszolni. Az sznobizmus ha az ember a legjobbat akarja a gyermekének? Ahhoz nemesnek kell lenni, hogy ezt a kocsit megvegye? Hányan dohányoznak úgy, hogy közben a gyermekük ellátása nemhogy nem megfelelő, hanem a gyerekeik alultápláltak? Akkor ez a Te olvasatodban nem sznobizmus? Örülni kellene, hogy valaki gondol a gyermekére és hogy meg is teheti anyagilag és nem irigyelve leszólni. Valószínű, hogy egy ilyen babakocsitól nem lesz senki császár (esetleg a Te szinteden) viszont nem lesz a gyereke gerincbeteg, biztonságosan tudja vinni, hozni, és nem is szakad bele. Persze ennek a kocsinak még biztos vannak jó tulajdonságai, de szerintem hiába is néznék utána, ez Téged nem érdekelne, mert csak az irigység szól belőled. Most jöhet a válasz, hogy ezt Te is megtehetnéd, de... :D További szép napot!
2009. dec. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

ennyiért már tisztába kellene raknia a babakocsinak a gyereket!

ne viccelj! 200 ezer ft?!!!

nem, nem venném meg!

2009. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%

én inkább ezt venném 80 ezerért:


[link]


görgesd le! lila babakocsi

2009. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!