Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyorséttermi kaják szoptatás...

Gyorséttermi kaják szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Úgy meg tudnék néhanapján enni egy BigMacet vagy valami hasonlót...de nem merek. Vagy merjek? MOndjuk havi egy? Vagy kéthavonta?
2014. márc. 4. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem havonta,2 havonta belefér.
2014. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eheted nyugodtan, havi 1 szerintem simán belefér. Persze az első alkalom után figyeld a picúrt nem-e fáj a hasa. Az én kisfiam pocija a pizzát nem bírta, lehet a fűszerek miatt... pedig nem volt hasfájós, csak ha pizzát ettem.
2014. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A havi egy simán belefér. :) Egészségedre! Először talán inkább délelőtt, hogyha a kicsinek fáj a pocija, még nappal kiderüljön!
2014. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
néha lehet "bűnözni". a havi-kéthavi egy BigMac azért nem árt
2014. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

- Hmmmm... én egy mosolygós alma vagyok. :) Egyél inkább cska engem, meg más növények közül, ami jót tesz neked. :) Ha megeszel, esélyesen támogatod a fám szaporodását, mivel bennem almamagok vannak. :)


____________________________



- Mú, a bigmac nekem se árt!


Aláírás: az ironikus leölt tehén, akinek a húsából készül a bigmac husi.


________________________


Segítség: hazudtam, elnézést érte, hiszen se az almák, se a tehenek nem tudnak beszélni...

2014. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!