Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek melyik tetszik legjobba...

Nektek melyik tetszik legjobban ezek közül a nevek közül?

Figyelt kérdés

Mindenképpen dupla keresztnevet szeretnénk, és nem nagyon tudunk dönteni. A vezetéknévhez mindegyik illik.


Bianka Borbála

Hajna Heléna

Janka Jusztina

Jadviga Janka

Korinna Kinga

Lenke Letícia

Orsolya Olívia

Patrícia Pálma

Titanilla Tímea



2014. márc. 5. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Bianka Borbála, Orsolya Olívia
2014. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Korinna Kinga, pedig a Korinna név önmagában nem tetszik, de így egybe valahogy mégis bejön.
2014. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
A Bianka Borbála, és a Patrícia Pálma. A Hajna Heléna is nagyon jól hangzik, de én elsőre azt hinném, hogy vezetéknévről (Hajna) van szó.
2014. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Bianka Borbála, Korinna Kinga és Patrícia Pálma tetszik
2014. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#3,


igen, ez nekem is eszembe jutott már. Esetleg Hanga Heléna akkor, bár a Hanga eléggé tucatnév lett mostanában. :)


Köszi mindenkinek egyébként a válaszokat. :)


A családomnak az a baja, hogy milyen gáz már, hogy mindegyik választott név alliterál, szerintetek sem jó így?

2014. márc. 5. 15:01
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Második vagyok, nekem nem annyira tetszik, hogy alliterálnak a nevek, de a Korinna Kinga nekem pl. tök jól hangzik.


Amúgy meg a ti gyereketek lesz. Én egy csomó oltást kaptam azért, hogy a gyerekeink (ikrek) neve rímel, de nem hasonlít. Miért nem kezdődik egy betűvel hasonlók. Nem baj nekünk akkor is ezek a nevek tetszettek. Amúgy két lány Zita és Kinga

2014. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Nekem sem tetszenek az alliteráló keresztnevek, de ettől függetlenül szépeket választottatok. :D


Szerintem a Hajna Heléna a legjobb.

2014. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne alliteráljon már egy név!! Az nekem olyan izé... :/ Meg egyébként , jó, ott mondjuk Lilla Liliánát akart adni az egyik elvetemült édesanya a gyerekének, de mondták, hogy olyan mintha nem tudná eldönteni, hogy melyik, bemutatkozáskor, vagy dadogna. Jadviga meg Lenke nevek amúgy egyáltalán nem tetszenek. Egyébként a többit szépen lehet variálni. Írok konkrétumokat is, ha kell:)
2014. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Titanilla, Tímea
2014. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Lenke Letícia, Hajna Heléna
2014. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!