Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A terhességi betegállomany...

A terhességi betegállomany beleszamít-e az 1 éves munkaviszonyba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 hetes terhes vagyok, ez lesz az 5ik honapom hogy dolgozok, 2012ben agusztustol 2013 juniusig gyakorlaton voltam,Sparban,bolti eladonak tanultam. itt ahol dolgozom 2013 oktober vegetol kezdtem, tehat ez az 5ik honapom, erdeklodnek hogy a terhessegi betegallomany beleszamit-e az 1 eves munkaviszonyba? mihaamarabbi valaszokat. Elore is koszonom.

#GYED #GYES #betegállomány #terhességi betegállomány
2014. márc. 11. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

beleszámít, persze, de csak annyit lehetsz táppénzen amennyit dolgoztál, tehát 4 hónapot.

6 hónapos terhesen mit fogsz csinálni? mert ha nem tudsz dolgozni, de nincs már táppénz kereted akkor megszűnik a munkahelyed és nem leszel jogosult gyedre

2014. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha határozatlan idejű a munkaszerződésed, akkor írásban jelentsd le a terhességed a munkáltatódnak, akkor védett leszel, és nem küldhetnek el! Hátha még tudnál dolgozni egy kicsit, h szülésig maradhass táppénzen! Sok sikert!
2014. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!