Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sürgős! Ti hogyan mondtátok...

Sürgős! Ti hogyan mondtátok el a párotoknak hogy apa lesz?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok már terveztük de nem tudom hogy mondjam el neki. Valami jó tipp kéne. Ő a lánykérésben volt kreatív én ebben szeretnék! :))) előre is köszi a válaszokat! :)
2014. márc. 30. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Koszonj neki ugy legkozelebb hogy szia apa. Vagy vegyèl egy kis cipot es add oda azt. Èn egyszeruen csak elè álltam ès azt mondtam terhes vagyok.
2014. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Ragaszd kulon a te es a parod kepet egy papirra, rakj a ket kep koze plusz jelet azutam egyenloseg jel majd irj egy 3- t. :-) Legyen boldog babavarasotok! :-)
2014. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Vicces sms amit baba írt, cumisüveges terítés az asztalra, becsomagolt kiscipő vagy babazokni.
2014. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Vegyél neki egy perselyt (vagy készíts befőttesüvegből így [link] tedd bele a tesztet vagy az UH képet, hogy kezdjen spórolni...

Vagy vegyél/készíts neki apa vagyok/I'm daddy feliratos pólót. Ehhez elég textilfilcet venni.

2014. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

én vennék egy "legjobb apuka" feliratú bögrét :) és abban vinnék neki reggel kávét/teát/kakaót :)


mi a nagyszülőknek majd virágot viszünk, amire rá esz tűzve egy 'Nagymamámnak' kártya :)

2014. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A kiscipő aranyos megoldás. :)

Én valószínűleg csak sikítoznék egyfolytában és ugrálnék hozzá, mert már évek óta próbálkozunk és nem akar jönni a kis drága...

Boldog babavárást! :)

2014. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a jó kívánságokat! :) végül a perselyes megoldást alkalmaztam. Nagyon örült és meglepődött. Rögtön kérdezgetett. :) Már a neveket is megbeszéltük... :) utolsó válaszoló: ne aggódj nektek is össze fog jönni a baba a lényeg hogy ne stresszelj rá. Ne csak azért legyetek együtt... Sok sikert és sok boldogságot! :)
2014. ápr. 1. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához! Klassz hogy sikerült a perselyes dolog! Mi a férjemmel együtt szurkoltunk hogy ne jöjjön meg, együtt izgultuk végig mit mutat a teszt és együtt ujjungtunk amikor pozítiv lett, de csak ő ugrált örömében én nem mertem nehogy baj legyen! De ezt most csak azért irtam le mert olyan jó volt rá visszaemlékezni! Tudod már mi lesz? :)
2014. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló: köszönöm a jó kívánságot! :) Igen tudom mi lesz: kislány, Lara! :)

Nektek is sok boldogságot a csöpséghez! :)

2014. júl. 27. 13:55
 10/11 A kérdező kommentje:

Tegnap 2015 január 17én 11:14 kor megszületett kislányunk: Lara Zsófia. A kicsi 3120 grammal és 54 cm-rel jött a világra. :)

Hála istennek minden rendben volt és mind a ketten jó egészségnek örvendünk! :)

2015. jan. 18. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!