Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyarországon lehet csecsemő...

Magyarországon lehet csecsemő szimulátort venni? Ha igen, akkor mennyiért?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy rossz szemmel nézitek a kérdést,de szeretnék jól felkészülni a gyermeknevelésre.Fontos lenne...Csak értelmes válaszokat kérek,köszönöm:)
2014. ápr. 5. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy hol lehet ilyen csecsemot kapni, nem tudom. Talan, ha beirod a keresobe, lehet kapsz rola infot...

Valamennyire lehet, hogy "felkeszit" az igazi babazasra, de egy elo csecsemovel sokkal de sokkal nehezebb, mint ezzel a muanyaggal.

Egy elo csecsemo nemcsak akkor sir, ha ehes, bufizni kell vagy tele a pelus........

Bocsi, ha nem ezt akartad olvasni, de szerintem egy szimulator sem tud senkit felkesziteni az igazi babazasra...

2014. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már itthon várom, hogy megszülessen a kisbabám, elég sok tingli-tangli időm van és bevallom, beleszoktam nézni a való világba. A héten pont ilyen babaszimulátorral volt feladatuk párosával. Egy karszalaggal működik, amit mindig lekell rajta csipogtatni mielőtt bármit teszel vele és egy műszer figyeli, hogy ki mennyit foglalkozik vele. Pelus csere, etetés, büfiztetés, ringatás. Ilyesmi dolgok voltak azt hiszem, ami miatt sirdogált a "műbaba". Szerintem Magyarországi szerzemény. De tényleg nem lehet összehasonlítani egy valódi baba igényeivel.
2014. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Tudom,hogy feleannyira sem nehéz egy ilyen csecsemővel,mint egy igazi babával,de hátha segít valamit:)Nagyon köszönöm:)
2014. ápr. 6. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!