Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ritka szép különleges lány...

Vancii kérdése:

Ritka szép különleges lány nevek a Baranyaihoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok 29.hetes kismama vagyok nagyon vonzanak a ritka nem hagyomànyos szép nevek de még mindig nincs 100%-os

olyan nevet szeretnék ami komoly lehet becézni és nem minden màsodik embernek az a neve ..:) vannak nevek amik tetszenek de nem mindegyik illik a Baranyaihoz ! :/ sürget az idő segitsetek !

a nevek amik nekem tetszenek : Leila, Lora, Loretta, Hédi, Mirella, Stella, Nikol, Miranda, Norina.


2014. ápr. 6. 12:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Mivel hosszú a vezetéknév mindenképp rövid keresztnév illene hozzá. Hella, Mira, Málna esetleg Boróka (bár ez 3 szótag már hosszabb). Az általad felsoroltak közül talán a Hédit tudnám elképzelni.
2014. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Bella? :)
2014. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Az általad felsorolt nevek közül nekem egyik sem tűnik komolynak. Azt írtad legalábbis hogy olyat szeretnél adni a születendő lányodnak, ezek inkább olyan édibédi cuki nevek, szerintem legalábbis. De ne értsd félre, nem azt akarom mondani, hogy nem szépek, csak nem komolyak.

A Baranyaihoz szerintem a Stella nagyon szép lenne.


Az én ötleteim a következők:

Bojána, Eliza/Emma/Emília Róza, Heléna, Johanna, Katerina, Zsanett, Szófia, Bernadett, Borbála


Szerintem amúgy a B betűsek nagyon jól passzolnak hozzá, olyan szépek ahogy összeolvasom a vezetéknévvel :)

Ha megvan a név majd mindenképp írd meg :)

2014. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 aHermann ***** válasza:
41%

Szia!

Szerintem szép lenne hozzá a Zita. Nekünk nagyon tetszett, de a vezetéknevünk miatt kiesett. Mondjuk nem lehet nagyon becézni. Egy mondókás csoportba járunk ott az egyik kislány Zita, Zitinek, Zitusnak becézi az anyukája.

Szerintem is rövidebb keresztnevet érdemes választani.

Esetleg Gréta? Alíz? Lilla?

2014. ápr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Blanka, Belinda, Mirtill
2014. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem az, hogy mi a ritka név, régiónként eltérő. Én Csongrád megyében lakom, és Norinám van! Rajtunk kívül még az óvodában 7 Norina van, tehát nálunk ez olyan gyakori név, mint a Hanna. Hédi, Leila és Nikol is van szép számmal, gyakorlatilag nálunk ez a Top 5.

Lehet, hogy felétek meg más név a gyakori, de itt ezek!


Nekem is a Baranyai Bella szépen csengene, de a Blanka, a Boróka is nagyon tetszik és nem azért mert B.B. Nálam még a Hédi is bejön. Még ami az eszembe jutott, az a Baranyai Honorka :)

2014. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a Baranyaihoz a Réka menne, de ha ezek közül kellene választanom akkor a Leila. Egyébként még a Hédi ami tetszik, de szerintem az nem illik a Baranyaihoz.
2014. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Tudom, hogy ez nem ritka, de szépen csengne: Boglárka
2014. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%

Szofi?

Vagy Lilla, esetleg Anna?

Mindenképpen két szotagos név volna jó szerintem is.


A felsoroltak nekem sem jönnek túlzottan be, de ha választanom kellene, talán Lora, vagy Leila.

2014. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

Leila, Mirella, Stella, Miranda nagyon tetszenek. :)


A többit viszont kimondottan nem szeretem.

2014. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!