Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újpesten hova jártatok szülésf...

Újpesten hova jártatok szülésfelkészítőre? És mikor érdemes elkezdeni? Hasznos?

Figyelt kérdés
Esetleg még a Dózsa György utat is útba ejthetem hazafelé.
2009. dec. 20. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az Sztk-ba jártam terhesgondozásra,de a dokim a MÁV-ban szülész,szóval oda mehettem volna,de mivel veszélyeztetett terhes voltam és az utolsó három hónapban szinte 2 naponta kellett mennem viszgálatokra,ezért a szülészfelkészítőhöz már nem volt energiám.Sztem az Sztk-ban vagy a védőnőnél tudsz érdelkődni.

Amúgy nem rég tettem fel kérdést kismamákat,anyukákat kerestem Újpesten,de senki nem válaszolt:(

2009. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hurrá!Már egy emberke van,remélem leszünk még többen és összehozunk egy jó kis csapatot:)
2009. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem láttam a kérdésedet az újpestiekkel kapcsolatban. Nem szoktam mindig végigolvasni a kérdéseket, mert egy csomó ismétlődő van benne, de örülök, hogy Ti is újpestiek vagytok! Mikorra várjátok a babót? És hova jártok orvoshoz?
2009. dec. 22. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindhárom válaszoló én voltam,illetve belinkeltem neked az általam feltett kérdéet.A jó hír,h azóta már kezd gyűlni a létszám,szóval ha te is csatlakozni szeretnél hozzánk,akkor külj emailt.

Én már túl vagyok a szülésen,egy 4,5 hónapos Hercegnő boldog anyukája vagyok,szóval,ha bármi kérdésed van,írj,hát ha tudok,tudunk segíteni.

Kellemes Ünnepeket és egy nagy pocaksimi:)

2009. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!