Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem vallásos anyukák! Milyen...

Nem vallásos anyukák! Milyen tartalommal töltitek meg a húsvétot?

Figyelt kérdés
Díszítés, ajándékozás, szokások, minden érdekelne.

2014. ápr. 19. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Díszítés annyi hogy az asztal ízlésesen van megterítve, kosárkában a tojások, csokinyulak. A férjem és a fiam elmennek locsolni, a közeli családtagokhoz és egy két ismerőshöz. Ajándékot nem kap a gyerek, nem karácsony van..

Pénzt, és csokitojást, csokinyulat kap és ennyi. Én főzök húslevest, töltöttkáposztát, lesz egy tálca szendvics, rágcsa, üdítő, és valami süti. Ennyi..

2014. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk asztalon barkán tojásdíszek (műa. és horgolt vegyesen), reggelire mindkét nap sonka, kalács, tojás - ezt ki nem hagynánk, már nagyon várják. Tojásvadászat a gyerekeknek, szoktunk apró ajándékot is venni a csokik mellé - általában olyant, amit szeretnének és úgyis kellene. Amíg falun laktunk fiam ment locsolni, itt városon nincs annyi és olyan ismerősünk, hogy menne. Ebéd: ragu leves, sült disznócomb (egyben jó nagy darab) és csirkecomb, szárny (én azt is nagyon szeretem), krumplipüré, 2 féle süti és mivel most van lányom szülinapja is, tortát is sütöttem. Ha jó idő van, sétálunk, programot csinálunk, de mindenképp együtt, ha nincs jó idő, társasozunk, együtt filmezünk.
2014. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Kiélvezzük a 3 napos hétvégét, sétálunk és ennyi. Nincs húsvéti kaja, tojások, meg locsolás, sima hétvége.
2014. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hoz a nyuszi csokikat (tegnap egyik mamáék, ma itthon, holnap másik mamáék, hétfőn barátnőméknél tojáskereső buli).

Ma du. festünk tojásokat.

2014. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ma megyünk húsvégi gyerekprogramra. Szöszmötölő, tojásguritás, nyuszisimogatás stb. Holnap délelőtt tojást festünk, és lakást dekorálunk, én pedig ebédre kötözött sonkát és a festett tojást adom. Vasárnap reggel engem fognak meglocsolni a fiuk és utána kereshetik, hogy mit hozott a nyuszi. :-) Majd együtt megyünk kirándulni. Két program lesz, az egyik szintén húsvéti a másik szimplán a fiaink érdeklődésére irányul.
2014. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!