Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, melyik cipőbolt...

Mit gondoltok, melyik cipőboltban vannak a legjobb cipők tavaszra-nyárra 5 éves gyermeknek?

Figyelt kérdés
Reno, Deichman, Humanic körben gondolkodom elsősorban.

#tavaszra
2014. ápr. 29. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Én 2 márkát pártolok, legalábbis nálunk ezek jöttek be. Elefanten és Pediped. Az utóbbit a mammutnál lehet kapni, előbbit meg a deichmannban. Így ha csak ezekből lehet választani, szerintem a deichmannban vannak a legjobb cipők.
2014. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a kínai cipőket (Deichmann) a gyereken, én most vettem neki Salus szandit Budaörsön. Nagyon szép! 9000 Ft, de nyáron hordja kintinek utána egész évben bentinek. Én nem veszek neki egy regiment lábbelit, de az jó minőség. Nekem is gerincferdülésem, fejfájásom, hanyag tartásom van. Neki ne legyen.
2014. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2014. ápr. 29. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:
En sem szeretem a kinait. Mi Falcon, Siesta, Superfit cipoket hasznalunk. Van egy DD Step ciponk is, de utobb megtudtam a DD step Magyar tulaj de kinaban gyartatja ezert inkabb ezt a market nem. Itt Ausztraliaban tele van az uzletek kinai cipokkel igaz olcso, de nagyon sok gyerek ludtalpas es nagyon nagy bokasullyedesuk van, sot deformalt labuak. Ferjem ilyen cipokon nottt fel eredmenye 30 evesen hat, nyak, vall fajdalom, es szenved vele. Inkabb legyen a gyereknek egy cipoje per szezon, de az jo minosegu. Igaz mi szerencsesek vagyunk itten eleg egy szandi meg egy zart cipo egesz evre, az idojaras miatt.
2014. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
off: most nagyon irgyellek a napsütésért, itt egyfolytában esik az eső, kivéve munkaidőben. on again.
2014. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Deichmanban Elefantent szoktunk venni, Humanicban Superfitet. Habár az idei Superfit kollekció árain azért csúnyán néztem (2 és 4,5 éves gyerekek). A csúcs a Pediped nekem, szép és jó is. Esetleg még CCC, ott a Lasocki Kid cipők egész jók, bőrből.
2014. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én gyerekem is 5 éves.

Tavaszra a Deichmannban vettünk neki egy szandálcipőt, Bärenschuhe márkájút.

Nézegettem már a nyári lábbeliket is ott, de nem veszek a Deichmannban szandált idén sem. Siestát (Richter újabban) szoktam venni neki minden évben, az ovis benti cipője is Siesta szandál. A 2 évesemnek is azt veszek.

Amúgy a Deichmannt összességében nem tartom rossznak, de eléggé meg kell nézni, ott is milyet választ az ember.

2014. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!