Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukaként felvennétek ezt a...

Anyukaként felvennétek ezt a bikinit? Kimennétek benne a strandra?

Figyelt kérdés

Ma délután strandra megyünk.Van egy 1,5 éves lányunk.

Tegnap a férjem ráhatására vettem ezt a bikinit,nagyon tetszett neki (nekem is).

Szerintetek nem fognak megvetően,rosszallóan nézni rám,ha ilyet veszek fel,családos nő-anyuka révén?


[link]


2014. jún. 8. 11:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
szerinted kit érdekel a strandon, hogy te miben vagy?
2014. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Te vagy a képen?

Ha igen, minden elismerésem, nagyon jól nézel ki.

Ilyen alakkal nyugodtan felveheted!!!

Ha meg megbámulnak, az valószínű irígységből lesz. (Halkan jegyzem meg,egy kicsit én is az vagyok... :) )

2014. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!Sajnos a mindennapokban is tapasztalom az emberek rosszindulatát.A minap is megkaptam a pékségben,persze a hátam mögött sugdosva,hogy anyukaként,hogy vehetek fel (35 fokba!!!) ilyen mini ruhát!

Nem kellene így mutogatnom magam stb..

Nagyon rosszul esnek ezek :(((

2014. jún. 8. 11:22
 4/30 A kérdező kommentje:

Igen,én vagyok a képen!

Köszönöm a dicséretet,de nem az én érdemem!Szimplán jó géneket örököltem. :)

2014. jún. 8. 11:24
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Ne foglalkozz az ilyen rosszindulatú emberekkel. Ha akar bármibe beletud kötni bárki. Ha szülés után lefogyok, jövőre énis felveszek majd ilyen fürdőruhát :) Ja és miniruhát is. Szóval vedd fel nyugodtan.
2014. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%

A lepontozók is irigyek, és mivel téged nem tudnak pontozni, lepontoznak minket... kicsit gyerekes hozzáállás, de én legalább őszintén megmondtam, hogy igenis irigykedem. De ha ettől jobban érzik magukat ebben a melegben, hát hajrá :)

2-es voltam

2014. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
Mégis miben kéne lennie annak, aki anyuka? Attól még bármit felvehet, ha jól áll és nincs ellene pl. a munkahelyi kívánalmaknak, node egy strandra aztán tényleg, amiben csak jól érzed magad! Pláne ha ilyen jól áll.
2014. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan felvehete, mégis miben kellene menned strandra? Én csak azért nem venném fel, mert a fiam lerángatná rólam, mivel nincs pántja, de ettől függetlenül nyugodtan vedd fel. Én is hordok miniszoknyát babakocsit tologatva. Nem apácává váltam, hanem édesanyává, és a férjem is örül neki, ha nem melegítőben vagy nyakig beöltözve megyünk mindenhova.
2014. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? csinos vagy, akkor olyat vegyél fel amilyet akarsz,ha anyuka vagy ha nem,ne az legyen a szempont
2014. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miben kellene strandra menned? Nem igazán értem a kérdést. Én is vékony vagyok, eszembe nem jutna takargatni magam csak azért, mert anyuka vagyok. Felveszek mini szoknyát is. Egyedül a "haskivillantós" topok maradtak el, már nem is divat, meg az szerintem sem való 30 fölött.
2014. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!