Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYed alatt lehet a munkanélkül...

GYed alatt lehet a munkanélkülin keresztül, ingyenesen tanfolyamot elvégezni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Munkaügyi központon keresztül lehet. Amennyiben a gyermek betöltö9tte a 18 hónapot és a tanfolyam nem haladja meg a heti 20 órát. ilyen ajánlott tanfolyamok: alapfokú nyelvvizsga felkészítő és ECDL vizsga felkészítő vannak ált.

De kérdez rá a helyi központban, mert én utoljára ezt 2009 szeptemberében kérdeztem.

2010. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, csak akkor, ha munkanélküliként mentél szülni.
2010. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ,hogy munkanélküliként menjen szülni. Nekem azt a tájékoztatást adták,hogy akár a tanfolyam indulása előtti nap ha regisztrálok akkor mehetek a már említett feltételekkel.
2010. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem aláíratták a 3 év fizetés nélküli szabit a munkahelyemen (közalkalmazott, határozatlan idejű szerződés), így is regisztrálhatnék? Nagyon szeretnék valamit tanulni...
2010. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de miért nem hívod fel őket ma már ők is dolgoznak?
2010. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na telefonáltál már és okosabb vagy? érdeklen,hogy idén úgy van-e mint tavaly:)
2010. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: megkérdeztem, nem lehet sehogy sem. Csak akkor, ha regisztrált munkanélküli valaki. Ott dolgozó ismerőstől van az infó, úgyhogy biztos... :(
2010. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez szívás,mert ha így van akkor sem GYEd sem GYES alatt nem lehet, mert az alatt nem vehetsz igénybe munkanélkülit, bocs álláskereső járadékot, illetve nem jelentkezhet be, mert egyszerre két ellátás nem jár.

Nesze neked támogatás.

2010. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!