Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » IR/PCOS-sel élő (leendő)...

IR/PCOS-sel élő (leendő) anyukák, akik tartják a 4-es kezelést, érdekelne a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nagyon rég tartom a hármas kezelést és mostanában ugye már a négyest emlegetik, mert hogy a lelki pillér milyen fontos. Őszintén szólva nekem ez nem megy. Úgy érzem, hogy a lelki pillér rész egy állati nagy rizsa. Jönnek nekem a karmámmal, sorssal, meg gyerekkori traumával, vagy kapcsolatommal anyámmal (ami szar, de ez van), mégis úgy érzem, hogy ez csak blabla. Amiért én híztam, amiért beteg vagyok az egy szénhidrátanyagcsere zavar és nem lelki probléma. Ráadásul javasolják ugye a pszichológust is, hogy az embert támogassa lelkileg, de ettől meg a frász tör ki. Egy idegen ember több ezerért meghallgatja, hogy jah, tökre nem hiszek abban, amit csinál, és 8-10.000.-ért én is meghallgatnám, hogy ez a hét nehéz volt, satöbbi. Mire jó ez, most komolyan? Tudjuk, mi a bajunk, tudjuk, hogyan tegyünk ellene, stresszt le lehet vezetni mozgással... mire jó a pszichoblabla? Akinek van pozitív tapasztalata, vagy rájött arra, amire én nem, az megosztaná velem?
2014. jún. 14. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:

én már ugyan anyuka vagyok, de nekem van tippem :)


mi például 4 évig vártunk a babára, ebből 3 év a semmire ment el tulajdonképpen, majd orvosváltás, és rájöttek, mi a gond, és újabb hónapok teltek el, mire helyreálltak az értékeim, és terhes lettem.

Na ezt azért írtam le, mert én például örültem, hogy megvan a baj, és kezelnek végre normálisan, de nagyon sok lánynak ez egy baromi nagy trauma, hogy hiába várják a babát, és szeretné, de nem jön.

És nekik igenis ki kell(ene) beszélniük magukból, hogy rájöjjenek, ezen viszonylag egyszerű segíteni, mert van olyan ismerősöm, aki például totál magába fordult, hogy ez a baja, és diéta, és eltelt egy hónap, és kettő, és még mindig nem terhes. Ezzel kell foglalkozni szerintem.


Én is mozgással vezetem le a stresszt, de van, aki evéssel, és van, aki sehogy nem képes rá.


szerintem ezért :)

2014. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!