Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jó nevek az Írisz...

Szerintetek jó nevek az Írisz és A Zsófia?

Figyelt kérdés
Ikreink lesznek és ezeket a neveket választottuk.:)

2014. júl. 1. 17:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

Az Írisz nagyon tetszik, szép név :) A Zsófia is szép, de nekem túl átlagos az Írisz mellé. Ha elfogadsz egy javaslatot, én inkább Szofiát választanám, vagy valami mást keresnék.

Ezt csak azért javaslom, mert ismerek egy ikerpárost: Milán és Lacika, és Laci mindig felemlegeti hogy neki mennyire átlag neve van, míg az öccsének nem.:)

2014. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon szép nevek, de az Írisz tényleg jóval ritkább és különlegesebb a Zsófiánál. Esetleg Írisz és Imola?
2014. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekem csak az Írisz tetszik, de az nagyon :)
2014. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%

Iris-ként (angol írásmóddal) tetszik, magyarul a virág jut róla eszembe. Amit mellékesen nagyon szeretek, de nem nevezném el róla a lányomat. Az Inez esetleg nem tetszik?

A Zsófia jó.

2014. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Nekem azért nem tetszik az Írisz, mert a szem jut róla eszembe, nem a virág. De ez csak én vagyok. Szerintem szépek együtt, és annyira nem is különleges az Írisz, hogy unalmasnak tűnjön mellette a Zsófia.
2014. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a Zsófia nagyon tetszik de az Írisz szerintem nem szép.
2014. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Mindkettő nagyon szép, elegáns név, de a becézésükön is érdemes elgondolkodni. Kisbabának nekem az Íriszke kicsit furcsaa.
2014. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Írisz mellé nem illik a Zsófia szerintem...akkor inkább Írisz és Szofi vagy Írisz és Inez :)
2014. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Az Írisz nagyon szép név,de a Zsófia borzalmas, és nem is illik az Írisz mellé.
2014. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Nekem mindkettő tetszik, viszont ikreknek nem fura, hogy az egyik különlegesebb ritkább név, a másik meg hétköznapi, gyakori? :/ Mármint, hogy a gyerekeknél én nem akarnám, hogy azon gondolkozzanak egyszer, hogy miért pont a másik kapott ritka nevet stb. De lehet csak én vagyok túl aggódós. :)
2014. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!