Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek, kalauzoljam...

Hogyan segítsek, kalauzoljam a páromat a gyermekvállalás örömteli útvesztőjében?

Figyelt kérdés
Nekem már van két kisfiam,az első házasságomból.Új kapcsolatom lett,és páromnak még nincs gyereke.Neki így nincs semmi tapasztalata,és fura nekem azt érezni,h én tudok mindent,ő pedig nem(általában ez fordítva van).
2014. júl. 7. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

sehogy ne kalauzold :) borzasztó idegesítő lehet az okoskodás :)

ha a te gyerekeidről van szó, akkor te nevelsz, ő esetleg segít, az általad meghatározott határokon belül.

ha közös gyereketek lesz akkor majd maga kitapossa az útját ahogy mindenki :) egyébként is mindegy gyerek más, kizárt, hogy mindent tudsz, max rutinod van, de a saját gyerekével szemben neki meg ösztönei lesznek :P

2014. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem csak óvatosan, finoman, lassan, nehogy megsértsd, rosszul érezze magát. Kérdezd meg tőle, hogy szeretné-e ha mondanád neki a dolgokat vagy inkább magától akar rájönni.
2014. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!