Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenhol szedetnek a kismamáv...

Mindenhol szedetnek a kismamával antibiotikumot szülés előtt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért szedetnének? Hogy kiírtsák a bélflórámat és kitegyenek mindenféle gombás fertőzésnek? Nem értékelném...
2010. jan. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem adtak, 4x szültem. Te mire szeded?
2010. jan. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

36 hetesen kaptam megelőzés céljából, hogy születésekor ne fertőződjön meg a baba.

Nem az első szülésem, de a tesóknál nem volt ilyen, igaz, az 2 másik város volt. Azt hittem, mostanában szokás lett, de úgy látszik, hogy kórháza és orvosa válogatja ezt is.


Köszi a válaszokat!

2010. jan. 8. 09:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Valószínű pozitív lett az eredményed streptococcus-ra, azért szedetnek antibiotikumot. Bár ha ez a helyzet, akkor valószínű a baba is kapni fog születése után erre kezelést, a szobatársam volt így, ő mesélte.
2010. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, ha vettek kenetet, akkor a + streptococcus-eredmény miatt lehet. Nálunk ezt nem is nézték soha...
2010. jan. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miskolcon igen én nekem is kellett szedni megelőzés céljából. Akkor én is megkérdeztem itt. És szinte mindenki azt írtta, hogy nem. Pedig nem volt semmi bajom a kente is jó volt, csak megelőzés céljából kellett.Hát beszedtem. És minden rendben volt.
2010. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vettek kenetet, hetek óta nem is volt hüvelyi vizsgálat... :P
2010. jan. 8. 10:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Miskolcon szültem én is és kaptam antibiotikumot bár nem értettem miért. Valami gyulladás volt a szervezetemben, de soha nem bírtak rájönni, hogy mi lehet az szerintem nem is nagyon akartak csak engem bosszant még most is.
2010. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is kaptam,Miskolcon! Nekem se volt még kenetvétel se,csak amikor megállapitották a terhességet. Szerintem is csak megelözés. Én beszedtem,kb 36 hetes voltam akkor. Szülésnél se és utána se kaptam semmit már.
2010. jan. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is Miskolcon fogok szülni, ezek szerint ez itt így szokás.

2010. jan. 8. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!