Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabának milyen fülbevalót...

Kisbabának milyen fülbevalót ajánlotok ami 10. 000 Ft alatt kapható, és nem allergizál?

Figyelt kérdés

Esetleg linkelni oldalt, ahonnan tudnék rendelni.

Hallottam az orvosi fémről is, esetleg arról vélemény.



2014. aug. 7. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Te szeretnéd belövetni a babádnak? Vagy ajándék lenne?
2014. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Én aranyat tennék a fülébe, azt is lehet már akár 8.000-ért is kapni.:)
2014. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jövő hónapban szülök és szeretném minél hamarabb belövetni. Tényleg aranyat is lehet kapni annyiért? Én csak 10 ezer fölött láttam.
2014. aug. 7. 23:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én először kozmetikusnál lövettem nekik pár ezerért, aztán keresztelő után beraktam az aranyat.
2014. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Nézd meg több helyen:) Akár netes oldalakon is, amik megbízhatók.:) Én nem tennék aranyon kívül mást a fülébe. Bár nálunk amúgy sem szokás más típusú ékszert (pl. bizsut) hordani.
2014. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

[link]


Az én lányomnak ilyen virágos van, nagyon szép! Mindenki dícséri!

Először idegenkedtem ettől a műanyag dologtól, de nem igazán látszik, mert annyira szépen csillognak a kis kövek. És ez tuti, hogy nem allergizál!!!

Házhoz jött a csajszi, nagyon rendes volt, többször bemérte,hogy biztos jó helyre kerüljön. 5 vagy 6 ezer volt.

2014. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Felénk a szebb arany fülbevaló min. 15 ezer Ft.


Lányomnak most vettünk fehérarany fülevalót, 20 ezer Ft volt.

2014. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Miért is lettem lepontozva???

Sehol nem volt kikötve, hogy csak aranyat lehet ajànlani...

2014. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az első lányomnak a gyógyfülbevalótól is begyulladt a füle, így inkább nem kísérletezek, találtam használtakat egy oldalon inkább ott veszek.

Aztán a keresztapa majd vesz neki valami szépet, csak hát nagyon rossz az anyagi helyzete, ezért vállaltam át inkább.

Én mindenki válaszát hasznosra értékeltem !!!!

2014. aug. 8. 06:27
 10/10 anonim ***** válasza:
1-es és 7-esvagyok. Ha van otthon aranyatok, amit nem használtok, fél db fülbevaló, törött gyűrű, vigyétek be, azt is beszámítják.
2014. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!