Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tescosok! Aki innen ment...

Tescosok! Aki innen ment Tgyás-ra, GYED-re, adják már az adóbevalláshoz a papírokat?

Figyelt kérdés
Hogy működik ez? Nekem kell bemennem vagy kiküldik postán?
2010. jan. 18. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én Tescós vagyok,és szerintem a munkaügyestől függ,hogy mennyire hatékony!Nálunk én voltam az első gyedes kismama és gondolhatod!Folyamatosan telefonálgattam mindenhova,hogy ki fogja intézni és hogyan a gyedemet!Na az adópapírról ne is beszéljünk!Tavaj rossz címre küldték ki a papírjaimat,így legalább 2x visszament"Hogy címzett ismeretlen".Ahelyett,hogy felhívtak volna inkább sz@rtak rá.Pedig 5 percre lakom a Tescótól.Az adójóváírásról nem is beszélve,amit "elfelejtettek"kérni nekem.Csak gyanusan kevés gyedet kaptam,amikor bementem és ez kiderült.De idén még semmi papírt nem kaptam,ezért be fogok telefonálni és bemegyek aláírni inkább személyesen!

Nem tudom,hogy milyen viszonyban vagy a személyzetissel,de szerintem jobban jársz ha telefonálsz!Mondjuk lehet,hogy nálatok jobban értenek a dolgukhoz!

2010. jan. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Itt sem a legjobban végzik a feladataikat sajnos. Betelefonálok mindenképpen, mert a lehető legkorábban be szeretném adni az adóbevallást az adóvisszatérítés miatt, mert én nem kértem és így jár vissza.

2010. jan. 18. 10:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Erről az oldalról tölts le és küld el a munkahelyedre. [link]
2010. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, de elértette, azt hittem, hogy a nyilatkozatra lenne szükséged. Az adóbevalláshoz az 09M30-ast január 31-ig kell a munkáltatónak kiadni (önadózáskor). Gondolom saját magad akarod elkészíteni a bevallásodat.

Ha még kérdesed lenne írjál privát.

2010. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is Tescos vagyok, igaz táppénzen, de bejárok+párom is ott dolizik és még nem mondták, hogy osztanák a nyomtatványt... Pont egy héttel ezelőtt vboltam bent és kérdeztem rá, azt mondták, hogy nem tudják mikor lesz... Ennyit a Tescos munkaügyesekről, hozzáteszem, ez Budaörs, az állítólagos nagy központi áruház... te melyikbe dolgoztál?
2010. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Én az Újbuda tescoban dolgoztam.

Ma felhívtam a munkaügyet, és mondták hogy még nincs meg a papír, de kipostázzák, amint meglesz. Végülis Január 31-ig ki kell, hogy adják, de úgy emlékszem, hogy tavaly ilyenkor már nálam volt, csak ezért érdekelt.:)

2010. jan. 18. 17:45
 7/11 anonim ***** válasza:

szia!

Én az első válaszoló vagyok!Milyen kicsi a világ!Az Újbudából jöttem el szülni?Lehet,hogy ismerjük egymást?

Én a nyitástól ott dolgozom a vevőszolgálaton!

2010. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Én meg nyitástól a pékségen!:)

2010. jan. 20. 21:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor persze,hogy ismerjük egymást!

Puszi

2010. jan. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Bizony kicsi a világ!:) Régóta jársz erre az oldalra?

Neked is puszi!

2010. jan. 23. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!