Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes, külföldön...

Kisgyermekes, külföldön dolgozó anyukák, tapasztalataitokat leírnátok?

Figyelt kérdés

Főleg 3 év alatti kisgyermekek anyukákat várnék. Miért kellett kimennetek,hova, hogy haladtok stb. Minden érdekel!

Anyagi helyzetünk katasztrofális, lassan 2 éves lesz a fiam, és gondolkodtam külföldi munkán, de min 3hónapot kellene kint lenni egyhuzamban gyerek nélkül..


2014. szept. 10. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én jelenleg egy 5 hónapos babával vagyok szülési szabadságon, ő a második gyermekem. A nagyobbik gyerkőc 5 éves volt, mikor ki kellett jönnöm külföldre dolgozni. Egyedül voltam akkor, a gyerkőc a nagymamával maradt, én pedig 1 teljes évig ingáztam 3 havonta. Brutál kemény volt, de megérte. Később ki tudtam hozni magammal a nagyot, itt kerültem össze a férjemmel és alapítottunk családot. Bár nagyon nehéz volt a fiammal mindkettőnknek az az 1 év, mégis megérte mindkettőnk szempontjából. Én 1 év alatt letudtam az otthoni tartozásokat és lakást tudtam bérleni, mire kihoztam a fiam. Azóta anyanyelvi szinten beszéli az angolt :-)Ha a mostani eszemmel kellene döntenem, most is mennék.
2014. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Te vagy az én emberem. Irok privit. :)
2014. szept. 10. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!