Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves abortuszt nem ellenzők!...

Kedves abortuszt nem ellenzők! Miért nem értitek meg, hogy aki ellenzi az nem ellenzi akkor ha a magzat beteg vagy önhibádon kívül történik?

Figyelt kérdés

Szinte minden abortuszos kérdésben feljönnek azok a hozzászólók akik olvasni nem olvasnak, csak írnak habzó szájjal.


Én nem vagyok az abortusz mellett, nem tiltanám, de nem vagyok mellette. Viszont azokat nem ítélem el akik gyógyszer mellett estek teherbe, esetleg a gumin egy apró luk volt amit nem vettek észre, vagy a magzat beteg volt, illetve akik nemi erőszak áldozatai. Ott maximálisan megértem, hogy az ilyen nő megy abortuszra. És még sokan mások is így gondolkodnak akik ellenzik.


Miért nem értitek meg, hogy azokkal van a baj akik b.sznak védekezni, felelőtlenek és ezért kerülnek ebbe a szituációba?


2010. jan. 20. 09:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/134 anonim válasza:
77%

"Azzal értek egyet,aki azt mondja,hogy kivenni a tb-ből,teljesen.

Ja,ha valakinek kiszakadt a gumi?Akkor így járt,fizethet.

Egyébként csak úgy mellesleg ez így is lesz,a kórházprivatizáció után.Mert akkor csak az életmentő műtétek lesznek ingyenesek,és az abortusz(kiv.méhen kivűli terhesség,rh-összeférhetetlenség,extrém cukor,vényomás kivételével nem az.Lásd Amerika)Szóval tessék hozzászokni a gondolathoz,hogy állambácsinak nincs tovább fizetni a műtétes fogamzásgátlást,amit abortusznak hívnak.Innentől kezdve nincs igazán miről vitatkozni,akinek lesz pénze,annak megcsinálják,akinek nem lesz rá,annak nem..."


Te ostoba karórépa! Akkor mégis, mi a náthás f@sznak fizeti az ember a TB-t? Meg a többi adót? Állambácsinak kutya kötelessége, hogy ellásson engem a pénzemért(adómért) cserébe! Legalábbis egy jóóóól működő országban így megy. Amikor a TB finanszíroz nem-megváltoztató műtéteket, lelki traumában szenvedő barmoknak, akkor pont az abortusz költsége aggaszt? Egy abortusz kb. 28.000- forint, egy nemátalakítás pedig több millió. A másik meg: az elején még, volt olyan hozzászólás, hogy ne már az állam mondja meg egy nőnek, hogy ki kell-e hordania a gyermekét....ez meg így jogos. Egyébként nem értem: életmentő műtétek maradnak el, emberek halnak meg emiatt, a szerv-átültetésre várók 95%-ának esélye sincsen, felelőtlen orvosok küldözgetik össze-vissza a beteget, aki útközben elhalálozik...és ti tényleg az abortuszon nyüszögtök, meg a költségein? Áááá...

2010. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/134 anonim ***** válasza:
80%

kedves konzervliba, akkor micsoda? idegen test? mint egy piercing? vagy egy tumor?


igenis vannak olyan élethelyzetek, amikor indokolt az abortusz. nagoyn sokan írták már előttem, igazat is adok nekik: mi a jobb, ha meg sem születik, vagy olyan helyre születik, ahol gyűlölik, kukába/emésztőbe dobják, állandóan megverik és megalázzák?


kedves konzervliba, vedd be a gyógyszered, máris habzik a szád!

2010. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/134 anonim ***** válasza:
74%

11.37:

évi kb 44000 abortusz van.

Az azért annyi,mert még azon is van támogatás.Ha a teljes összeget ki kellene fizetni,ennek a többszöröse lenne.

Az én unokám nagymamája megfulladt a kórházba,mert kevés volt a nővér,későn vették észre,pedig fizetett ő is,én is,a fia is,a férje is tb.Szóval igen még abortuszt se engednék végezni közkórházban.

Önrendelkezzen mindenki saját pénzén,magánkórházakban.

2010. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/134 A kérdező kommentje:

a kérdés elsősorban nem arról szól, hogy tí'csuk be az abortuszt, hanem attól, hogy aki ellenzi azok többsége nem azokét ellenzi akik nem tehetnek róla.


Speciel mint írtam, engem az zavar, hogy ha beírok normálisan egy ilyen témában, akkor kapok vagy 10 választ, hogy mennyire köcsög vagyok, mert mi van aki gyógyszer mellett, stb...

2010. jan. 20. 11:45
 25/134 anonim ***** válasza:
89%

lehet, hogy a magzat nem a nő teste, de a gyerek már az ő felelőssége. a nagy abortusz ellenzők ebbe nem gondolnak bele??? hogy azt a gyereket fel kell nevelni. vagy mindegy milyen élete lesz, meg kell szülni? szép hozzáállás, mondhatom. ti nem a gyerekeket sajnáljátok, csak erkölcsi magaslatokról prédikáltok. ha sajnálnátok a gyerekeket, akkor mondjuk nevelnétek egy intézetis árvát. jaa, hogy azt már nem?? milyen érdekes. sz*rtok ti a gyerekekre, csak hangoztatjátok a nagy elveiteket, már elnézést.

ilyet is leírni, hogy majd meghal magától. ne haragudj, de ez túlmegy minden határon. tényleg, szüljön meg mindenki kötelező jelleggel hlálra ítélt babákat, majd ráérnek a kórházban is meghalni. hihetetlen. édesanyám védőnő és mikor kórházban dolgozott születette egy súlyosan vízfejű kisbaba. az orvosok megmondták, hogy 1 hónapja van hátra. a szülei, mondván, hogy nem akarnak kötődni hozzá sose látogatták meg. ott halt meg a kórházban. ez sokkal jobb, mint az abortusz.

2010. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/134 anonim ***** válasza:
72%

11.48.

A gyermek nem a nő felelőssége,hanem azé a nőé és férfié,akik a nemzői.

Azonkívől a nőknek és férfiaknak is meg van az az önrendelkezési joga,egymástól függetlenül,hogy ELŐRE védekezhetnek a nemkívánt terhességek ellen.

A gyermekintézetek kissé máshogy néznek ki már,ha védőnő az anyukád,tudhatnád,nem éppen sanyarú az ott lakó gyermekek sorsa...mellesleg egy kis törvénymódosítással ezek a gyermekek örökbeadhatók lennének...és mielött bárki nekiállna a jókívánságoknak,közlöm engem sem az anyám nevelt fel.És örülök neki,hogy akkoriban nem mehetett abortuszra.Köszi Ratkó néni.

2010. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/134 anonim ***** válasza:
82%

a nagynéném egy gyermekotthonban dolgozik, úgyhogy ne okítson ki engem senki arról, hogy hogy néz ki egy gyermekotthon. ahol az a legkisebb probléma, hogy állandóan tetvesek a gyerekek.

és az a legnagyobb baj, hogy azok a gyerekek sem kellenek senkinek, akik örökbe adhatók. mert csak a kisbaba jó. van intézetis ismerősöm, akit 16 évesen fogadtak örökbe, nagy szerencséje volt. de nem tudott írni és olvasni rendesen.

szóval tessék már elmenni egy gyerekotthonba!!

2010. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/134 anonim ***** válasza:
16%

kedves liba

ha a te tested, akkor várd meg magad, míg kinő

2010. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/134 anonim ***** válasza:
82%

12.04:

Ekkora hülyeséget,szóval mindenkinek kisbaba kell,de az ismerősöd 16 éves örökbefogadták.Ki a senki?

Ha 16 évesen nem tud írni olvasni,akkor vagy bazi lusta,vagy tanulási zavarokkal küzd.Én jó pár 40-est ismerek,akik nem tudnak olvasni.Dislexiások.Viszont van közöttük olyan,aki lediplomázott,magnóról tanult.

Az intézetekben,amennyiben a megfelelő nevelők vannak(vagy a nénikéd nem az?)semmivel sincsenek rosszabb helyzetben a gyerekek,mint egy olyan családban,ahol a szülők 3-4 műszakban dolgoznak.

2010. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/134 anonim válasza:
83%
Nem vagyok liba, pasiként gondolom, hogy az abortusz a nő döntése.
2010. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!