Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után azonnal visszaállt...

Szülés után azonnal visszaállt a menzeszetek rendszere vagy mint kamaszkorban hol 20 nap hol 30 nap?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónapig össze-vissza jött, volt, hogy 2 hétig is megvolt egyfolytában. Aztán egy hét múlva megint jött.

Végül fogamzásgátló állította helyre.

2010. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
4 hónapra jött meg,szedem a cazette foamzásgátlót, még szoptatok. de most nem nagyon jön semmi, számoljak akistesóval vagy ez a tabletta nem állítja be?
2010. jan. 21. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hós volt a babám, mikor először megjött, és azóta napra pontosan jön minden hónapban, szóval nekem beállt teljesen.
2010. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét szülésem után 5 héttel jött meg, és teljesen visszaállt, szinte napra pontosan. Pedig a lányomat 13 hónapig szoptattam.
2010. jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!

Nem emlékszem mikor jött meg először, de 3 hónapig szoptattam, gondolom utána. Napra pontosan visszaállt, most volt először,hogy elcsúszott. Meg is lepődtem. 19 hós a fiam

2010. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem szoptatás befejezése után jött meg, és pontos.

Nem szedek semmit.

2010. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!