Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az lenne a problémám! Hogy...

Kutaskarcsi kérdése:

Az lenne a problémám! Hogy megbeszéltük idén tavasszal hozzálátunk a gyerekvállaláshoz. De akkor azt mondta várjunk év végéig. Én belementem! Várjunk de mire?

Figyelt kérdés
Mindig az anyagiakon aggódik! Pedig nincsenek filléres gondjaink.De azt nem veszi figyelembe mind a ketten elmultunk mar 30. Nem tudom hogy győzhetném meg Mostanàban felhoztam neki ezt a témàt. De azt mondja ő még még nem kész rá! De nem tudja mikor érzi majd úgy! Én meg nem tudom mire vàrjunk? !Valakinek nincs valami javaslata hogy győzzem meg?
2014. okt. 2. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
erről szerintem nem lehet és nem is szabad meggyőzni egyik felet sem. meg is mondta, hogy ő még nem érzi magát érettnek rá, az pedig nem meggyőzés kérdése.
2014. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meggyőzheted, mondjuk enged és belemegy, majd mikor 2 hónapja nem alszotok a babasírástól, de kb. tényleg csak 1-2 órát éjszaka, és besokall, és rád üvölti, hogy "TE akartad, én nem", majd tényleg tele a bugyra és lelép, akkor majd szidod, hogy milyen ember az ilyen??? Várd meg, amíg ő is akarja, vagy ne várd meg és keress mást!
2014. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A második válaszoló nagyon szépen leírta amit én is gondolok. Nem akarásnak nyögés a vége...
2014. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem akar...lehet egy èv múlva igen de lehet 10 20 èv is, sőt lehet sohasem fog rà vàgyni, csak húzza az időt. Itt nem őt kell meggyőzni, neked kell dönteni,kivàrod mert tőle akarsz de benne van a dologban hogy sohasem lesz, vagy lèpsz mert nagy a vàgy.
2014. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Itt nem az a probléma hogy nem akar. Azt mondja ö is szeretne! Csak nagyon sok félelme van, mind anyagilag mind az tekintetében .Hogy nem tud majdan bànni a gyerekel . Én ebben nem tudom meg gyözni, hogy minden rendben lesz.És mindenben melete àllok.
2014. okt. 2. 16:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem érzi késznek magát rá, nem érett még meg a gyerekvállalásra. Van aki későn érő típus.

Esetleg a félelmeiről beszélgessetek, vagy gyerekesekkel beszélje meg.

Lehet még eltelik pár év mire késznek érzi majd magát.

Ígérni meg gondolom azért ígérte meg, mert nem hitte ő sem, hgoy nem áll majd még akkor sem késznek rá.

2014. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Neked jól esett volna, ha téged nyaggatott volna a szüléssel valaki, amikor még a hátad közepére sem kívántad az egészet?


Ha elkezded "meggygőzni", majd jól telemegy a töke a témával és már attól felkapja majd a vizet, ha csak megemlíted. Szép életetek lesz.


Hagyd, h ő maga jusson el oda, h szeretne gyereket. Öröm lesz látni a lelkesedését, meglátod. Ha meg nem jön össze x ideig, vigasztalni fog minden negatív tesztnél és nem pedig titokban örülni, drukkolni, h még jó sokáig ne sikerüljön.

2014. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az hogy fèl meg jelenleg nem akar egy ès ugyan az....

Honnan tudod mikor múlik el a fèlelme...lehet soha...ez nem olyan hogy egyszercsak felèbred reggel ès hopp minden aggodalma elszàl ès hirtelen babàt akar.

Nekem pl nőkènt volt ugyanez...

2014. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig pont ilyen, utolsó...Nekem egyik napról a másikra múlt el a félelmem. Egy nap úgy keltem fel, h már nem félek a gyerekvállalástól, igazából nem is lenne ellenemre és ez az érzés napról napra erősödött.
2014. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!