Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már nem birom ezt az egészet?

Már nem birom ezt az egészet?

Figyelt kérdés

3 gyerekem van a férjemmel nagyon szeretjük egymást. Ő reggel 8kor ér haza és du1kor már megy is dolgozni. Minden egyes napom igy telik:

6kor kelés, a nagyobbakat oviba viszem. A picike marad itthon. Boltba megyünk. Főzök. Takaritok. Megyek a gyerekekért az oviba. Délután az udvaron vagyunk vagy mesét nézünk, játszunk. Vacsora fürdés és alvás.


Ez az egész életem. A férjem csak szombaton van itthon, én egész héten erre készülök és nagyon várom. Mondhatni csak ez éltet már. Az öngyilkosságra egyrr többet gondolok de a gyerekek miatt nem teszem meg. Jártam orvoshoz a deoi miatt de nem segitett gyógyszereket pedig nem sueretnék szedni mert tönkretwttek.

Szóval nem birom már ezt a mókuskereket. Sebarátnőm senkim...segitségem sincs. A férjemmel 5 éve voltunk kettesbe utoljára. Elegem van nem birom tovább beleőrülök. Sehova nem tudok menni, ez egy kicsi falu. Senki nem szól hozzám szinte alig látok embereket.

Anyagi gondunk nincs szerencsére. Saját házunk van, ebböl a szempontbol nincs probléma.



2014. okt. 7. 14:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha anyagi gondotok nincs, akkor legalább hetente egyszer szakadj ki a mókuskerékből! Akármilyen kicsi falu, valami város kell hogy legyen a közelben. Ott nézz ki lehetőleg egy baba-mama klubot, ahova más anyukák is járnak, és utazzatok oda heti rendszerességgel. Még úgy is lehet, hogy aznap nem főzöl, hanem beülsz valahova egy menüre a gyerekkel. Vagy ha ilyen nincs, akkor nézz ki egy mozit, kirándulást, akármit, ahova gyerekekkel is lehet menni, bár ott se nagyon találkoznál mással.
2014. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Igen erre énis gondoltam már. Viszont nekem jogsim nincs igy busszal kellene menni a városba. De sajnos nem tul jo a közlekedés erre és nem érnék vissza arra amire a nagyokért oviba kéne menni
2014. okt. 7. 14:25
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Az öngyilkosság nemmegoldás, ezt ne felejtsd el...


Mekkora a legkisebb?

2014. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

16 hónapos.


És hát ha mégis valahogy eltudnék menni akkor szerintem büntudatom lenne amiatt hoby a férjemet itthagyom még arra a pár órára is mig otthon van

2014. okt. 7. 14:29
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne aznap menj, amikor a férjed otthon van! Azt írtad, hogy csak szombatonként vagytok együtt, aznap legyenek közös programok, a hét többi napján pedig menj a gyerekekkel! Menjetek ovi után vmi délutáni programra, akkor nem vagytok időhöz kötve. A délelőttök pedig szépen békésen eltelnek a picurral. Egyébként egy 16 hónapos már nem olyan pici. Jó, nyilván moziba még nem viheted, de sokféle programra már elmehettek közösen. Segítséged van? Szüleid vagy barátnők a közelben?
2014. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak van a faluban még egy anyuka, aki otthon van a gyerkőcével.Néha fussatok össze, beszélgessetek egyet.
2014. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
A kicsivel már tudtok biciklizni, faleveleket gyűjteni stb. Hét közben koncentrálj a családra, de havi legalább egy szombatot tervezz úgy, hogy a férjeddel elmentek valahová.
2014. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
Baby sitterre nem gondoltál?
2014. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem senki nincs sajnos. idegenre meg nem bizom a gyereket. Hát nemtudom de 3 gyerekkel az nem kikapsolódás lenne hanem kinszenvedés. Szombaton amikor apa itthon van akkor meg megy a meló, mert házat ujitunk. Ugy értettem hogy azt a pár órárát hét közben amit a párom itthon tölt.
2014. okt. 7. 15:57
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Együtt kávézás-sütizés, egy-egy rövid séta, bográcsozás, sütögetés, borozás.
2014. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!