Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fel lehet azért jelenteni...

Fel lehet azért jelenteni valakit mert egy 3 hós, kizárólag anyatejes babát megetett sózott, főtt étellel? A baba kórházba került. :- (

Figyelt kérdés

Sajnos a szülők bízták az illezőre, de ahelyett, hogy a lefejt tejet adta volna oda neki, inkább főtt ételt kapott a baba. Ebben volt só, liszt, tojás és tej is. Szóval minden ami nem kéne. Ráadásul a kicsinek foga sincs.

/Egy végtelenül szomoru ismerős/



2014. okt. 17. 09:44
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
82%
Feljelentheted, de azzal a szülőket is felelősségre vonják, hisz a szülő felelős a gyerekéért minden esetben.
2014. okt. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Egyébként megkérdezhetem mit kapott enni a kisgyerek?
2014. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Bárkit bármiért fel lehet jelenteni de sok értelme nincs.

Szülők felelőssége kire bízzák a gyereket.

2014. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
És miért került kórházba a baba? A kaja miatt? Majd a szülők eldöntik mit csinálnak, Én soha nem foglalkozok más életével, nincs jogom beleszólni, csak esetleg tanácsot adni.
2014. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ez egy nagyon szomorú történet :( Persze, mindent lehet, de én személy szerint a babának drukkolok, hogy meggyógyuljon és semmi baja ne legyen. Reméljük, a szülők és a felelőtlenül eljáró gyerekfelvigyázó is tanultak az esetből,és többet nem fog előfordulni.
2014. okt. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
A feljelentés nekem kicsit erős...E nélkül is lehet tisztázni a dolgokat, majd átértékelni, máskor is rábízzák-e az illetőre.
2014. okt. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
64%
"Ráadásul a kicsinek foga sincs"-természetesen egy három hónapos babának nincs foga, így nem értem ezt miért kellett külön kiemelni, miért lényeges ez a történtek szempontjából?
2014. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom az illetőt csak akkor lehetne felelősségre vonni, ha ez a munkakörébe tartozna, és a szülők ezért, hivatalosan bízták meg a gyermek felügyeletével. Gondolom nem ez történt. Jobb esetben csak elküldik a szülőket, rosszabb esetben felelősségre vonhatják őket. Szomorú eset, szegény kicsit nagyon sajnálom, de őszintén szólva én a szülőket nem mentén fel teljesen. Kire bízták a gyereket amúgy??
2014. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

szalonnás-túrós sztrapacskát adott neki A NAGYMAMÁJA!!!

Az anyuka pedig a legjobb barátnőm, szerintem igenis van közöm hozzá, főleg, hogy nyártól én leszek a keresztanyja a babinak.

Gégemetszése volt, nemsokára hazaengedik. :-)

2014. okt. 17. 10:56
 10/43 A kérdező kommentje:
És ne kérdezzétek, nem tudom hogyan ette meg, vagy miért nem köpte ki.
2014. okt. 17. 10:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!