Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltok ebben a rossz...

Mit csináltok ebben a rossz időben a gyerkőccel, anyukák?

Figyelt kérdés

Apa otthon van?Ő mit csinál?Mennyi idős a gyerkőc?


Nekem most épp legózik apa a szobában a lányunkkal,én pedig kicsit szörfözök a neten.

21 hónapos a gyerkőc

Ti mit csináltok? Csak kiváncsiság! :)


2014. okt. 23. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

6 éves fiam most jött be az udvarról. Igaz, esik az eső, de muszáj volt kimenni.


Rakott puzzle-t, legózott, Angry Birds plüssökkel és kártyákkal játszik.


Nekem ruhákat kellene pakolnom,de úgy nincs kedvem:)


Férjem filmet néz. ( Trónok harca)

2014. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

5 hónapos, úgyhogy a hason fekve játéknézegetésen kívül még nincs annyira igénye másra.

Felváltva foglalkozunk vele, de még sokat alszik - meg őt is agyonvágta az időjárás.

Ki ma nem vittük. Vihettük volna, csak amilyen tré idő van, nem volt kedvünk.

2014. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Nincs férjem, egyedül nevelem a 2 évesem és már halálra unom magam, illetve megőrülök a nyúzásától.

Játszunk a kutyával, meg olvastunk, fogócskáztunk a lakásban, lesétáltunk a negyedikről meg vissza, de az nem ugyanaz, mintha kint lennénk.

Ilyen esőben hiába viszem le a kutyát, a gyereket nem teszem le.

2014. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló,miért nem teszed le a gyereket? Szerintem Ő is élvezné az esőt. Gumicsizma, esőkabát és mehet.
2014. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Most kapcsoltam be nekik a notredami toronyőrt :) A legngyobbik meg takarit velem. Sajnos apa nincs itthon, ő mindig dolgozik :(


6, 3 és 17hos.

2014. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt kint voltak a kertben az apjukkal, 2 és 5 évesek a gyerekek. Kerti munka volt soron, lelkesen segítettek. Én ebédet gyártottam, délután vacsorára kiflit sütöttem, a nagyobbik segítségével. Most festenek az apjukkal, építettek már, társasoztak. Én még olvasgatok egy kicsit és vasalnom kellene, próbálom meggyőzni magam.
2014. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Mert nincs se gumicsizmája, se esőkabátja, azért nem teszem le.
2014. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Két lányom van, 3 és fél és 2 évesek. Betettünk zenét, aztán leültünk építőzni. Utána vagy nyolcszor megmostuk a kisebbik lányom babájának a haját (fél a hajmosástól, így dolgozza fel:), miközben a nagyobbik az asztal alá befészkelte magát a párnákkal,és azt játszotta, hogy kisbabája születik:). Aztán kitalálta, hogy csináljak neki katicabogár szarvakat, persze akkor a kicsinek is kellett, így mindkettőjüknek drótot csavartam a hajpántjára. Most a tükörben nézegetik magukat és az apjuknak mutogatják a szarvakat(aki eddig tanult a szobában). Lassan pedig megyünk vacsizni.
2014. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9 hónapos a fiam. Megőrjít, hogy még "normál" játékokat nem tudunk játszani. Bár neki gyakorlatilag minden játék még, a petpalacktól kezdve, a függönyön át, minden. Ezek engem persze eléggé untatnak. Például ma töklámpást próbáltam faragni, de hát az nem hozta lázba. Jó lenne ilyen esős napokon valami kreatívabbat csinálni, mondjuk színezni, gyurmázni, rajzolgatni, építeni ezt-azt, de ahhoz még picike. Így maradnak a "bugyuta" játékok.
2014. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!