Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostani jogszabályok szerint...

Mostani jogszabályok szerint Magyarországon egyedülálló 40 éves nőnek lehet lombikprogrammal gyereke?

Figyelt kérdés
Tud erről valaki valami infót ,vagy hogy hol érdemes nézelődni? Köszönöm előre is.
2010. jan. 25. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Én úgy tudom, hogy az állam nem támogatja a beültetést. De ha sok pénzed van akkor megfinanszírozhatod magadnak.

Amikor én voltam beültetésen akkor is volt ott egy negyvenéves nő aki azt mondta, hogy nem vár az igazira tovább és mivel anyagilag megengedheti magának ezért belevágott.400000 Ft a műtéti költség amivel többe lesz neked a beültetés. De egy meddőségi központot felkeresel ott tájékoztatnak pontosan.

2010. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, és a linket! :) Hát igen, nincs már mire (kire) várni, azt hiszem.


De mit jelent az, hogy 400 ezer Ft-tal "többe" kerül a műtét miatt? Megírnád?


Felkeresem a Kaálit, köszönöm még egyszer!

2010. jan. 25. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Ha pesti vagy akkor nem muszály a Káli. Mert ott mindenért fizetni kell. Az ultrahangtól kezdve a konzultációkért. Plusz a gyógyszerek és ha még hozzájön a beavatkozásért járó pénz is akkor nagyon sokba fog kerülni. Tudom ajánlani a Budai Meddőségi központot a Szent János Kórházban. Több hónapot kell várni időpontért de megéri. És legalább az ultrahangokért és egyébb dolgokért nem kellesz fizetni.Nagyon jó hírűek és nekik a legjobb a statisztikájuk. Beültetés előtt elvégeznek egy halom vizsgálatot és utánna jöhet a stimuláció és a beültetés ami altatásban végeznek ennek az árát kell kifizetned mert az neked nem támogatja az állam. De a házasoknak is cak 5 alkalmat támogat onnantól kezdve önköltséges nekik is.Ha valami érdekel ezzel kapcsolatban szívesen válaszolok.
2010. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Neked is a hasznos tanácsot! :) Utánanézek!
2010. jan. 27. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!