Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet hogy szülés utáni...

Lehet hogy szülés utáni depresszióm van?

Figyelt kérdés
Most döbbentem rá, hogy lehet hogy szülés utáni depresszióm van. Imádom a kisfiamat, de állandóan attól félek, hogy nem vagyok elég jó anya.. Ha próbálom megmosolyogtatni, de ha nem sikerül képes vagyok sírni rajta, azt gondolom, hogy azért van mert nem szeret... Megbolondultam? Mikor fog ez elmúlni? Mit csináljak, hogy elmúljon?
2014. okt. 29. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Lazíts,ne görcsölj rá mindenre azonnal. Nem vagy bolond,csak mx. kimerült. Jó lenne ha valaki ott lenne veletek,legyen kihez szólnod,segítsen,hogy egy pici időt tudj magadra is szánni.Kapcsolódj ki.Azzal hogy anya lettél,még nem állt meg a világ,nem minden feltétlen a gyerek körül forog. Ebbe bolondulnak bele. Én 3 gyereket nevelek...segítségem nincsen,férjem hajnalba megy,este jön. Próbálok észen lenni,és nem kiakadni minden apróságon..mert bekattannék.Sokan kérdezik hogy bírom ezt és ennyivel?! Úgy hogy lazábbra veszem a dolgot,máshogy nem lehet eszünknél maradni. :D Szóval nem kell Neked dilidoki,meg pirula,tessék lazábbnak lenni!!!
2014. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első hónapokban még kavarognak a hormonok, az ember érzelmileg labilisabb, ez természetes, nem hinném, hogy depressziós lennél! El fog múlni, de a hozzáállásodon Te is megpróbálhatsz változtatni, attól még nem vagy rossz amindeindiogy nem sikerül minden mindig azonnal, tökéleteset nyújtani nem lehet, de a legszebb az egészben az, hogy a kisfiadnak így is Te leszel a világ legjobb anyukája! Ha csupa szeretettel állsz hozzá, nem számít az a pár hiba!
2014. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az "amindeindiogy" azt akarta jelenteni, hogy "...anya, hogy..." a mobil kicsit összekuszálta a dolgokat :D
2014. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!