Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Nemsokára szülni fogok és sok rossz történt velünk az elmúlt hónapokban és nem tudtam a babának sok mindent be szerezni.Mit csinálhatnék, hogy jobb legyen a helyzet?
2014. nov. 4. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi okozta pontosan a problémát a beszerzésnél? Anyagiak vagy időhiány vagy esetleg feküdnöd kell, mert veszélyeztetett terhes vagy? Mi van már meg?
2014. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kórházba kerültem és ez miatt a férjemet ki rúgták a munkahelyről mert itthon kellet maradnia a nagyobbakkal. Sajnos most anyagilag úgy állunk, hogy vagy a ház marad vagy a babának vesszük meg a maradék dolgokat.Ami nincs meg neki az a ruhák,kis kád,pelenka.
2014. nov. 4. 20:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Kádat lehet venni 1.500 Ft-ért. Ruhákat kérj kölcsön barátoktól, rokontól.
2014. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ebben a hónapban ha ki fizetjük számlákat lakást marad 3000Ft-unk így most az 1500Ft is sok nekünk.Sajnos nincs senki akitől kölcsön tudnák kérni ruhákat.
2014. nov. 4. 20:35
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy szem ismerősöd sincs, aki szült az elmúlt években?


Családsegítő, védőnő.

2014. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs olyan 4 barátnőm van ebből 2-nek nincs gyereke 1-ik 2 hét múlva szül a másikkal meg egy napra vagyok ki írva.
2014. nov. 4. 20:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
huh de durva...valami segély szervezet aki átmenti segítséget ad?
2014. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak nem rég kerültünk ilyen helyzetbe így nem ismerem az ilyen fajta lehetőségeket.
2014. nov. 4. 21:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, egy csomó dologra nincs égető szükség.


Kiskád jó lenne, ha nem tudsz ismerősi körben kölcsönkérni, akkor csap alatt vagy nagy kádban behajolva (csinálja apuci) is megoldható. Én anyukámnál párszor előadtam.


Gyerekágyunk például pont nem volt, mert nem érkezett meg időre, kaptunk egy mózest, de az én gyerekem egy percig se bírta, úgyis mellém került.


Babakocsi is jó lenne, de egy hétig úgyse mozdulsz ki nagyon, utána is az idő miatt módjával, majd megveszitek utána.


Pelust meg ruhácskákat szerezz.

2014. nov. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kiskád helyett esetleg egy vadiúj lavor? Én most vettem 500 Ft-ért a száz Ft-os boltban egy nagyon nagyot.

Amúgy esetleg kérjetek valakitől kölcsön, és amikor megjön az egyszeri anyasági támogatás (kelengyepénz) egyből vissza tudjátok adni.

60ezer körül van: mondjuk 30-ért megveszed turiban vagy vaterán a ruhákat, 30-ból betárazol pelenkából (rengeteg kijön belőle) és marad pár ezer Ft kiskádra meg egyéb apróságra, pl. cumi.

2014. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!