Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 és 8 éves fiúknak karácsonyi...

5 és 8 éves fiúknak karácsonyi ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen fogalmam sincs, hogy mit kapjanak, teljesen kifogytam az ötletekből!

Autó van rengeteg, mindenféle, nemrég kaptak Carrera versenypályát, meg már vettünk egy drága távirányítós autót, amit majd közösen kapnak, de ennyi.

Szeretnék valami jó társast, meg 1-1 olyan ajándékot, ami csak az övék, vagyis amivel egyedül játszhatnak.

Segítenétek pár tippel? :)

Köszi!


2014. nov. 24. 19:04
 1/5 anonim válasza:
Twister
2014. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a sógornőm az 5,5évesnek PC-t vesznek!Mondjuk én csak néztem,hogy Ennyi idősnek PC-t vesznek karácsonyra.Mondjuk neked a 8évesnek sztem vehetek hisz ő már tud írni is és olvasni is!5évesnek iskolai felkészítő fejlesztő vagy logikai játék!
2014. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lego :) 5 és 10 éves unokaöcsém imádják :)
2014. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk minden évben társasjáték,lego és könyv a nyerő ajándék:)!

Most akciósak a Móra könyvkiadó könyvei a Bookline-on,onnan rendelek...

2014. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
DVD, videojáték, kedvenc mesefigurás bármilyen játék, gördeszka, görkorcsolya, szánkó, UNO, Az élet játéka, mozijegy, vidámparkjegy, állatkert jegy, pénz, mesefigurás pulóver/póló/ágynemű
2018. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!