Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apasagi per, kulfoldon tartozk...

Apasagi per, kulfoldon tartozkodo apa, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Kb. 2 het mulva szulok.Kulfoldon eltem, elviekben csak szulni jottem haza, de ido kozben az Apa vissza ment es eltunt. Jogasz szerint, mivel nincs apasagi nyilatkozat es nem tudom megnevezni az Apa tartozkodasi helyet, semmifele eljarast nem indithatok a pici szuletese utan. Csak ha tudok mondani infot rola. Akkor ez ennyi, torodjek bele, hogy se gyerektartas se semmi? Nem elesben mukodo jogaszrol van szo.......csaladsegitoben munkalkodo holgyrol.Velemny, esetleg tapasztalat? Kerlek Titeket ne irjatok, hogy menjek ugyvedhez stb............jelenlegi helyzetemben nem all modomban! Koszonom!!!!
2014. dec. 25. 09:51
1 2
 11/11 Szalma csilla válasza:
Szia.en hasonló helyzetben vagyok csak en tudom a magyar címet,adatait.de semmit nem tesz a magyar biróság mert külföldön van es nem lehet beidézni.azt mondta szerezzek bizonyítékot DNS teszthez bármit,ennyit a magyarokról.a kisfiam mar 15 hónapos es még mindig semmi.ma irtam az angol nagykövetnek hogy segíteni tudnak e nekem.te tudtál már valamit intézni?szia csilla
2016. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!