Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitre sir a baba sírás-analizá...

Mitre sir a baba sírás-analizáló készülékről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ha ingyen hozzátok vágnák, használnátok?:)

[link]

Világít, hogy éppen miért sír a baba, és még leírás is van hozzá, hogy melyik esetben mit kell csinálni:)


Itt van egy magyar cikk róla:

[link]


Halláskárosodott anyukáknak/apukáknak mondjuk hasznos lehet, akik a sírás fajtájából nem tudják megállapítani, hogy miért sír a baba. De azért egy jól halló anyuka gyorsan belejön, hogy miért sír a gyerek, vagy nem? Anyukák, ti mit gondoltok erről?



#Why #analyser
2015. jan. 7. 14:11
 1/7 A kérdező kommentje:
*Miért sir
2015. jan. 7. 14:12
 2/7 A kérdező kommentje:
*sír (foliation átírja az írásjavító...)
2015. jan. 7. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hallássérült anyuka és apuka is meg tudja tanulni ellátni megfelelően a saját gyerekét. Ez a "tök felesleges" kategória. Ha hozzámvágná valaki továbbadnék rajta, nem érdekel különösebben. Néhány hét alatt összehangolódtunk a babával, a világon semmi gond nem volt.
2015. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden baba máshogy sír, a gép vajon mi alapján elemez?

Ha ingyen hozzámvágnák lehet poénból se probálnám ki,mert ha sír a gyerek inkább felveszem, minthogy várjak amíg a gép kielemzi, én nem bírom sírni hagyni:)

Hallássérült szülőt ismerek, ő megoldja egy sima sírásjelzővel, annyi h a sírásjelző rezeg is és akkor a nadrágjára csatolva, vagy éjszaka a matracra helyezve mindig észreveszi,ha jelez.

2015. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
biztosan kipróbálnám, ha ingyen ideadná valaki. Kíváncsi lennék, hogy működik-e, mert akármikor hallok más kisgyereket sírni, mindig olyan furcsa sírásokat produkálnak amilyet soha nem hallottam, és azt sem tudnám mit kell csinálni. Szóval én kíváncsi lennék, hogy tényleg működik-e
2015. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mik vannak! :O Én is maximum kíváncsiságból kipróbálnám, de amúgy teljesen hülyeségnek tartom, a szülő figyeljen oda a gyerekére, és tanulja meg a jelzésit, ne egy géptől várjon már segítséget ilyenben. Esetleg ahogy írod a hallás károsodottaknak hasznos lehet... Esetleg... bár ők szerintem máshogyan figyelik meg, hogy hogy sír a babájuk, mondjuk nem a hang alapján különböztetik meg, hanem hogy mit csinál közben a baba vagy nem tudom.. (mert szerintem úgy is meg lehet különböztetni a sírásokat, mondjuk ha fáj a hasa feszíti magát, ilyesmire gondolok).
2015. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Állítólag a hanghullámok milyenségében/intenzitásában/vagy nem tudom mijében vannak egyértelmű hasonlóságok a babák sírásai között, és az alapján elemzi ki a gép. Persze írják róla azt is, hogy lassú, meg hogy az akksi csak fél napot bír, meg úgy az egész készülék alapból elég érdekes.. De akik használják, és elviselik a hátrányait, azok jókat írnak róla, mármint, hogy nagyon pontosanjelzi. Én kicsit félek attól, hogy mennyi idő lesz majd megtanulni, hogy melyik sírás mit jelent a babámnál, de inkább az, minthogy egy gépre támaszkodjak.


Köszönöm a véleményeket, jöhetnek még!

2015. jan. 7. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!