Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rosszul evő, válogatós kisgyer...

Rosszul evő, válogatós kisgyerekek anyukái! Nálatok változott a helyzet, mikor a gyerkőc oviba kezdett járni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a rosszul evős, válogatós gyerek vagyok, nem az anyuka. :D Miután oviba kerültem állítólag sokat javult a dolog, mert muszáj volt megennem amit ott adtak. Változott a helyzet.
2015. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálunk is ez a gond. De viszont nálunk ugy van hogy az oviban mindent meg eszik még a májat is, itthon meg még mindig nagyon válogat. Nem tudom mitévő legyek.
2015. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, ott sem evett. Annyit elértem, hogy az megbeszéltem a dadussal, hogy ha azt látja, hogy egyáltalán nem evett, akkor legalább egy szelet kenyeret adjon neki. Azóta sem lett nagyevő (14 éves). Suliban sem lett jobb....
2015. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az oviban azt is megeszi a kisfiam, amibe itthon a kanalat sem tenné bele. A konyhásnak nem akartam elhinni, mikor a minap beszélgettünk:)
2015. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
a gyerek vagyok, nem szülő. egészen oviig mindet megettem. utána lettem iszonyatosan válogatós. mára sem nagyon javult, pedig már 20 éves vagyok. egyszerűen nem ízlik sok sok sok étel.
2015. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már felnőtt vagyok és még mindig nagyon válogatós, kiskorom óta ugyanazokat nem eszem meg, óvodában, menzán ha valami nem tetszett nem ettem inkább.
2015. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
valamennyire javult a helyzet, bent többet eszik meg. De ott is sokkal kevesebbet, mint a többiek, otthon meg ugyanaz maradt minden.
2015. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mikor bekerült az oviba a fiam akkor megette szépen az ebédjét, szerintem az uj közösség miatt, de egy idö után ujra nem igazán eszik!
2015. febr. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!