Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a bátyám kisfiána...

Mit vehetnék a bátyám kisfiának a keresztelője alkalmából, ha engem kértek fel keresztanyának?

Figyelt kérdés

Én egy játszószőnyegre, hempergőre és egy gyerekbibliára gondoltam, de nagyon nem vagyok jártas ebben... Szerintetek ez megfelelne? Vagy tudnátok adni egyéb ötleteket?

Előre is köszönöm!



2015. febr. 5. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én valami maradandóbra gondoltam pl : fémből gyermek kanál villa kés szett amit később tud majd használni :) ha találok olyat linkelem. Vagy nevével himzett takaró párna szettet.
2015. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2015. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy memnyi idős mert azt nem írtad
2015. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg, elnézést. Jelenleg még csak tizenegy napos, de április elején lesz a keresztelő.
2015. febr. 5. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Névvel hímzett takaró.


[link]

2015. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek jok.a Biblia maradando.kisfiamnak 7honaposan volt a kereszteloje de en azt "hianyoltam" ugymond.h semmi maradandot nem kapott.jarassegito meg egy halom jatek...de ezeket kesobb nem tudja eltenni emleknek.

a mamas&papasban vannak gyonyoru ezust dolgok babaknak.

2015. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szüleit kérdezd meg, pl lehet etetőszék vagy valami hasznos ajándéknak örülnének. Mi tányér és evőeszközkészletet kértünk. Ha maradandó ajándéknak kéz- és láblenyomat készítő, kislánynak fülbevaló.
2015. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!