Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik "kora" volt számodra a...

Melyik "kora" volt számodra a legjobb, legkedvesebb a gyerekednek?

Figyelt kérdés

Ismerősöktől néha hallom, hogy a legjobb kor az X hónapos/éves kor volt, mert akkor....


Kíváncsi vagyok, hogy nektek melyik volt a kedvenc korotok? Újszülöttkor, csecsemőkor, kisgyerekkor, ésatöbbi :)


2015. febr. 6. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Kislányom most 4,5 éves. Igazából mindegyik korba volt ami nagyon tetszett. Újszülöttként hogy olyan picike volt, olyan kis édes és minden napra jutott valami új. Utána hogy felfedezte a környezetét, elkezdte kimutatni a szeretetét, elkezdett beszélni. Én nem tudok választani 😊
2015. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, akkor, amikor még a pocakomban volt :))))))))))))))))))))))))


Egyébként minden korszakban van/volt valami, ami miatt jó volt, de volt sok rossz is :)


Leginkább 8-9.hónaptól szerettem 2 éves korig.

2015. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is valahogy úgy gondolom mint első


újszülöttként az a csöpp védtelen kisember :)

később amikor szorítva ölel és puszit ad a maga módján, és annak örül, hogy én örülök :)(és itt tartunk, 9 hónapos)

..

a terheskor nem kedvenc, állandóan furdalt a lelkiismeret, hogy nem táplálkozom rendesen, nem iszok eleget, nem alszok eleget, szóval hogy nem tudtam rá vigyázni

2015. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 16-26 hós korában volt a legjobb a lányommal :) Ekkor már nagyon jól lehetett kommunikálni vele, beszélni kezdett, kinyílt a kis értelme, villámgyorsan tanult, és minden nap volt valami új tudománya, amiért büszke lehettem rá, viszont azért még mindig babás volt, hiszen hordoztam, pelenkáztam, szoptattam, és még mindig olyan kis picike volt! Ez a babakorból kisgyerekkorba hajló átmenet volt a kedvencem. Sajnos 26 hónaposan bölcsibe került, vége lett az idillnek, elindult a mókuskerék, és azóta alig van időm megállni gyönyörködni benne egy kicsit.
2015. febr. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 és 2 éves kor között, mindkét gyerekemnél. Még nem olyan nagyok, szóval lehet, hogy lesz kedvencebb korszakom is :)
2015. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
most 3,5 éves, és nagyon csípem a szövegét, a megnyilvánulásait, az egyéniségét, hogy igazi társaság, és nem unatkozom mellette. De imádtam amikor picike volt, meg amikor még a pocakomban volt. Szerintem én sem jelölnék meg kedvenc időszakot.
2015. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!