Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek valtoztatni,...

Hogyan tudnek valtoztatni, hogy ne legyek ilyen paramami es hipohonder?

Figyelt kérdés
Minden aprosagon aggodok,miota anyuka lettem.Ha a gyermekem beteg vagy en,mar a legrosszabbra gondolo k!:( Regen nem voltam ilyen. Allandoan sotet gondolataim vannak,hogy bajunk esik. :( :(
2015. febr. 8. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem is...nem tudok vele mit csinalni..nagyon rossz erzes :(
2015. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%
Valamennyire normáis, hogy az ember aggódik a gyerekéért:) Viszont mindig jusson eszedbe, hogy egyrészt az emberi szervezet remekül van összerakva, másrészt meg a gyerekek brutális regenerációs képességekkel rendelkeznek. A balesetek meg az élettel járnak, nálunk a nagyobbik fél emeletet legurult, ágyról leesett, stb., semmi baja nem lett. Pedig ott ugráltam körülötte állandóan, hogy ne legyen baja. A kisebbiknél már rutinosabbak voltunk, fél szemmel a veszélyen mindig, de nem állandóan arra figyelve. Kétszer volt motorbalesete, pici letört a fogaiból és ennyi. Először amikor belázasodtak, az agyvérzés kerülgetett 37.5-nél, most 40.5-ig nem mondom, hogy teljesen nyugodt vagyok, de közel sem aggódok annyit, mint 2 éve egy hőemelkedésen. Szóval az idő, tapasztalat is segíteni fog. Nem kell sötéten gondolkodni, örüljetek egymásnak és minden percet ki kell használni nevetésre, játékra a rossz gondolatok helyett:)
2015. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!