Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok olyan könyvet ajánlani,...

Tudtok olyan könyvet ajánlani, amiben cumiról, cumizásról, vagy leszokásról szóló mesék vannak?

Figyelt kérdés
Kettőről tudok, egy megvan, az Örökké óvodás maradok c. könyvben van egy mese a cumiról és a neten találtam egy olyat hogy Mese az öt cumiról. Valami hasonlót keresnék.
2015. febr. 14. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hadd cumizzon. Hát azért szokatjátok rá. Nekünk a fiunk azt se tudta hogy mi a cumi. Sose kap rá egy gyerek magától. A szülők erőltetik bele.
2015. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is ezert kérdeztem. Egyszerűen csak szereti azt a cumis mesét. Jo lenne ha lenne még hasonlo.
2015. febr. 14. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Első! Mi adtunk neki négy napos kora óta, de pár hét múlva magától eldobta. Ez nem attól függ, hogy erőlteti a szülő a cumit vagy nem, hanem attól, hogy milyen a gyerek. Van amelyik cumizik folyton és még 3-4 évesen is ott lóg a szájában, mert kell neki, igényli, van amelyik meg soha nem is kap rá, nem akar cumizni. Bocsánat kérdező, hogy én is offoltam. Sajnos ilyen mesét nem ismerek. Írj a Kerekmeséseknek. Hátha a bilidal után csinálnak egy dobdelacumit dalt is :) Jó lenne :)
2015. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ezt nemrég láttam, de nem tudom milyen esetleg érdemes megnézned: [link]
2015. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!