Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igaz, hogy minden gyermek...

Igaz, hogy minden gyermek születése előtt, megvizsgálják, hogy milyen körülmények közé születik?

Figyelt kérdés
Személyesen, hogy van-e áram, víz, ilyenek... és, ha nincs, akkor nem vihetik haza? (Nem rólunk van szó :-) )

2015. febr. 15. 14:58
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
11%

36: Nem a kérdéssel foglakozol Te sem, hanem csak vitatkozni akarsz.

Te elmennél, de 10-ből 5 nem megy el. Tehát nem tud róla ELŐRE a védőnő, hogy fog születni, akkor pedig nem tud kimenni előzetes környezettanulmnyra sem.

Tehát a Kérdezőnek a válasz: NEM igaz, hogy minden gyernek születése előtt megvizsgálják a környezetet, mivel nem is tudnak minden gyermek születéséről.

2015. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
81%

Hülyeség, hogy 10ből 5 nem megy el. Mert az egyik fele azért megy el mert normális, és érdekli a gyereke, a többi meg hátrányos helyzetű és azért megy el, mert kell neki a pénz amit a megfelelő számú megjelenés után kap. Nálunk az évi 2600 szülésből 2-3 van aki nem megy terhesgondozásra, illetve védőnőhöz, azok általában le is mondanak a gyerekről.

És azok a védőnők akiket ismerek, minden anyukához kimennek akik a körzetükbe tartoznak. Szülés előtt is, és szülés után is. És ha valakinél nem felelnek meg a körülmények, azok adatait elküldik a kórházba, hogy ha jön szülni, értesíteni kell a szoc. munkást, mert a gyereket nem viheti haza. És bőven vannak nevek a listán.

2015. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
75%

42.es mutass már egy statisztikát vagy táblázatot hogy 10 nőből 5 jár terhesgondozásra.

Egyébként hozzánk egyszer kijött a védőnő szülés előtt, beszélgettünk. Utána meg fél éves koráig havonta.

Egyébként meg a méhen kívüli terhességet csak UH-gal tudják kizárni és ha a petevezetőben tapad meg az embrió és ott kezdd el növekedni akkor az petevezeték szakadáshoz vezet ami az anya számára halálos kimenetelű is lehet. Ezt annak üzenem aki szerint vérből mindent ki lehet mutatni.

2015. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Màs oka is lehet annak, hogy a védőnő nem tudott a terhességröl. Pl. Költözés, ami nem jelentesz be, hanem jársz a régihez tovább. A kórházban viszont azt a címet kell megadnod, ahovà ténleg viszed a babàt.

Én a bejelentett lakóheyem szerinti védőnőhöz jártam, de nem ott laktam. Tudta, nem is jött ki. Szülés után viszont jött az,akinek a körzetében laktunk.

2015. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Nalunk nem konkretan azert jott, hogy megnezze a korulmenyeket. Bar nekem a nagyobbik lanyom is hozza kerult, mikor ide koltoztunk, ezert nagyjabol ismert minket mikor a pici megfogant. Nalunk nincs gáz jelenleg, mert csalas miatt irrealisan magas szamlat kuldtek ki, mi meg nyilvan nem fizettuk ki, ezert kikapcsoltak. Mar 1 eve melegviz nelkul vagyunk, a futest elektromos radiatorral oldottuk meg. Nem mondta, hogy ez gond lenne. Melegvizet forralgatunk, jobbat nem tudunk jelenleg. Szerintem csak azt nezi, hogy viszonylag elheto korulmenyek koze kerul-e.
2015. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!