Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt sokan...

Miért gondolják azt sokan hogy jó ötlet egy nőnek úgy megtartani a gyereket ha nem akarja?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm az anyja nem akarta megtartani de szülői nyomásra megtette. A gyerekkel mindig éreztette hogy teher nem akarta. A sok bantas miatt a gyerek fiatalon alkoholista lett, öngyilkossági kísérleteket követett el. A mai napig többet van a pszichiatrian mint otthon. Az anyja kidobta a házból. Nagyon sajnálom szegény ismerőst mert ez a gyerekkor miatt olyan mentális bajai lettek ami szörnyű számára. Ezért nem értem miért gondolják sokan hogy jó ötlet ráerőltetni valakire az anyasagot ha nem akarja?
2015. febr. 23. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Mert más faxával könnyebb verni a csalánt!
2015. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Azért, mert legtöbbször utólag örülnek az anyukák, hogy megtartották, mert előre senki sem tudja, milyen ez.

És nem kell az abortusz miatti bűntudattal együtt élni.

Valamint örökbe is lehet adni, sokan nagyon örülnének, ezt is tehette volna.

Valószínűleg az anyukával egyéb gond is volt, ha gy tönkretette a fiát :(

2015. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Valóban nem jó ráeroltetni az anyaságot bárkire. Nekem volt abortuszom 12 évvel ezelott, mert attól a férfitol semmiképpen sem akartam gyereket(kapcsolatunk nagyon a végét járta, sokat ivott és megcsalt, nem sokkal utána szakítottunk is). Sokat gondolok azóta is arra, hogy mi lett volna, ha megtartom, de mindig arra jutok, hogy akkor, azok kozott a korulmények kozott nem tudtam volna vállalni. Persze, hogy van lelkiismeretfurdalásom miatta, és sokat gondolok rá, de már nem tudom visszacsinálni. Ezzel meg kell békélni. A mi lett volna ha-n agyalni, pedig nincs értelme.
2015. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A másik két gyerekét szereti akik a házasságabol születtek teljesen másképp viselkedik velük mint azzal a gyerekével akit nem akart.
2015. febr. 23. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem mentegetni akarom, de szerintem nem szándékosan bánt így a gyerekkel. Ez tudatalatti viselkedés volt, így jott ki az, hogy ráeroltették az anyaságot, nagyon nem akarhatta ezek szerint. Ettol fuggetlenul sajnálom az ismerosodet, mert ezt senki sem érdemli meg. :(
2015. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!