Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki tünetek alapján várja,...

Aki tünetek alapján várja, hogy mások megmondják terhes-e, az tényleg komolyan kérdezi?

Figyelt kérdés
Én erre most tényleg kíváncsi vagyok? Mármint,hogy ezeknek a kérdéseknek mi a pszichológiája? Tényleg úgy gondolja a kérdező, hogy leírt tünetekből valaki megmondja,hogy terhes, vagy csak inkább reménykeltés a cél, saját magában?
2015. márc. 9. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Reménykedés. Idegőrlőek a nemvárt előtti napok, érzünk midnenfélét, és sokkal jobban telik, ha valaki atz mondja, igen, pattanásodás lehet tünet, nekem is az volt az első... Vagy ilyesmi. Régen én se értettem ezeket, aztán én is ilyen lettem. MOndjuk, abban a hónapban, mikor én mindenféle tünetet produkáltam, tényleg volt baba, csak elvetéltem. De előtte nagyonis lelket öntött belém, ha valaki azt írta, hogy igen, ez lehet tűnet, szorítok....
2015. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen az előttem válaszolónak teljesen igaza van, csak egy kis biztatást vár az ember, hogy na most ez az a hónap. Mielőtt várandós lettem én is szinte minden apró változást már jelnek hittem, rá tud pörögni az ember elég gyorsan, főleg ha már hosszabb ideje próbálkoznak.
2015. márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is, ennek nagyon egyszerű a pszichológiája, aki nagyon akarja, reménykedik, vár egy kis biztatást, ennyi. A teszt még nem mutatja ki, orvoshoz még nem mehet, itt pedig talál sorstárakat.

Én azon sokkal jobban szoktam csodálkozni, és sokkal inkább nem értem, amikor valaki olyan kérdést tesz fel, hogy egyértelműen nem itt kellene kérdezgetnie, hanem orvostól.. pl. "mi lehet, 5 napja lázas a gyerekem" és hasonlók.

2015. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak reménykednek és fogódzót keresnek.
2015. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kezdem érteni! :) Szerencsés vagyok, a fiam elsőre összejött, most 9 hetes kis magzatom 3. hónapra. Így még sosem tettem ki ilyen kérdést, és tényleg kíváncsi voltam!
2015. márc. 9. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!