Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Falfehér baba, hányás, ordítás...

Wiky93 kérdése:

Falfehér baba, hányás, ordítás. Mi baj lehet?

Figyelt kérdés

Jó kedvű volt ma a 3hónapos kislányom, édesanyukáméknál voltunk reggeltől du 4ig, mikor hazaértünk egyből felébredt, kivettem a hordozóból letettem az ágyra míg begyújtottam, sírdogált adtam neki vizet ilyenkor megnyugszik, próbáltam altatni lele csukódott a szeme de nem tudott elaludni, le tettem az ágyra egyből ordított szinte még le se tettem de már üvöltött, felvettem elmúlt, letettem megint, adtam még egy pici vizet aztán kemguruba tettem, mert muszáj volt megfőznöm mire jön a párom.. Közben elaludt, 10percet aludt, utána sírt, letettem az ágyra, hoztam neki a fürdővizét, nagyon ordított :( levetkőztettem, falfehér volt (így is nagyon fehér, de most még jobban) és hideg is volt a teste, mindene...na mondom a pancsitól meg fog nyugodni (mert ha pancsizik mindig megnyugszik, nevetgél stb) de sajnos azt is végig ordította .. Megtörölgettem/szárítgatam, fel a pelus, body, rugi és hányt, víz meg tápszer darabok jöttek, ruhacsere, megint hányás :( hője 32,9volt.. Az ágyunkon van, most alszik, akármikor mérem a lázát mozog de nem kel fel igazán, ennyire gyenge lenne? Mi lehet ugyan? Lehűlés? Vírus?

Azóta már nem hideg a teste és 36,5 a hője. Teljesen kétségbe ejtett :( (első baba)


2015. márc. 20. 20:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Az ügyeletet hívd ne ide irogass!
2015. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem viszed be az ügyeletre?
2015. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
én sem értem mért itt érdeklődsz...ha mást nem a dokit hívd fel, vagy a férjedet hívd haza és menjetek az ügyeletre...vagy legalább az ügyeletet vagy valaki okosabbat aki orvosi segítséget/tanácsot is tud adni...
2015. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Összeomló keringésnek tűnik, marha bátor vagy, ha egy életveszélyes állapotban levő csecsemőt leteszel aludni meg fürdetgeted, fórumozol, ahelyett, hogy már réges régen a mentőt hívtad volna. Ráadásul a hányás miatt nagyon könnyen kiszárad egy ekkora baba, ami még súlyosabbá teszi az állapotát.


K-vitamint kapott/kap?

2015. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%

tényleg miért nem hívtad fel az ügyeletet?

enyémnél soha nem volt ilyen. fel volt öltöztetve? gondolom azért sírhatott mert fázott.

egyébként miért nem etetted meg? írod, hogy felkelt, vízzel itattad, majd főztél, megint víz, majd fürdés, biztos éhes is volt már.


mindenesetre én biztos, hogy felhívtam/felhívnám az orvosát vagy az ügyeletet

2015. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%

Remélem azért nem válaszolsz, mert úton vagytok a kórházba.

Jobbulást a babádnak!

2015. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
32,9??? Ha tényleg ennyi volt, akkor az már súlyos kihülésnek számít, ami eszméletvesztéssel, szívritmuszavarokkal járhat...Biztosan jól mérted?
2015. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Érzed, hogy hideg a teste, de megfürdeted, 32,9 fokos testhőmérsékletnél? Biztos hogy nem itt kérnék tanácsot, hanem felhívnám a kórházat, mert ez nem normális.
2015. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
mik a fejlemények?
2015. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem elég is ennyi kioktatás, mostmár várjuk meg a véget, reméljük azert nem válaszol, mert ugyeletre mentek.
2015. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!