Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted mennyi idő körülbelü...

Szerinted mennyi idő körülbelül mire egy párkapcsolat megérik a gyerekre?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után lehet úgy megismerni a másikat, hogy lehessen gyermeket vállalni?
2015. márc. 22. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

15 évesen ismertem meg a férjemet, 10 év múlva született az első gyerekünk.

Szerintem felnőtteknél is kell 1-2 év minimum.

2015. márc. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem 1-2 év alatt el lehet jutni erre a "szintre".
2015. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy az első is utalt rá, nagyon nem mindegy, hogy milyen életszakaszban ismerik meg egymást.


Még iskola alatt, szülőknél élve, vagy már saját egzisztenciával sürgetően közel a biológiailag ideális gyerekvállalási kor végéhez.

Viszont még ez utóbbi esetben se mondanék 2-3 évnél kevesebbet.


Mi egyetem elején ismertük meg egymást és 8 évvel később vállaltunk gyereket.

2015. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi az ismerkedesunk utan 1 evvel gondoltuk , hogy elkezdünk próbálkozni. En 29, párom 33 éves.
2015. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Elsö férjemet 20 évesen ismertem meg, 26 évesen váltunk el, talán az egyik nagy ok volt, mert nem érzetem, hogy töle akarok gyereket. Soha nem kapott el ez az érzés, söt csak mindig azt mondogattam, hogy még nem.

27 évesen ismertem meg a mostani férjemet, és az elsö hetek után tudtam, hogy ö a nagy ö, és töle akarok családot. Pont ahogy ö is. Igaz csak 29 évesen vállaltuk a gyerekeket, de szerintem ennek csak az volt az oka, hogy új életet kellett kezdenem.


Sokat számít, hogy hány évesek a partnerek, de ha tényleg nagy a szerelem akkor igazából pár hét múlva már lehet tudni.

2015. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Jó esetben soha!


39/F vagyok a párom 45/N egyikünk sem akar/akart soha gyereket és ez így jó!


Nincs rettegés,hogy drogos,meleg,bűnöző,fogyatékos lesz. Nem áll elénk,hogy terhes.

Mindig van időnk és pénzünk nyaralni,vásárolgatni,stb.


BOLDOGOK VAGYUNK!

2015. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Az előző kapcsolatom 9 évig tartott. 18 voltam mikor összejöttünk. Mikor a gyerek témára terelődött a szó, mindig az lett a vége, hogy "majd". Pedig adott volt hozzá minden. A jelenlegi kapcsolatom 2 éves lesz és van egy 10 hónapos kisfiúnk. Leszögezném: ez nem etalon (!!!), de nem csinálnám másképp.
2015. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
6-os, ez hogy jön ide? Ha ti eleve nem akartok gyereket, akkor nem értem, miért írogatsz gyakran ebbe a témakörbe:)
2015. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
8. Az érem másik oldala.
2015. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk az 5. hónapban sikerült össze a babó, de egyáltalán nem bántuk meg. Sokmindentől függ: életkor, élethelyzet, személyiség.
2015. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!